2737
2734
عنوان

بنظرتون كار عاقلانه كدومه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 35 پست
خب عزیزم چه جریاناتی پیش اومد منم حدود ۳سال و نیمه منتظرم شوهرمم ی کمی ضعیفه بردم سونو گفت واریکوسل ...

عزيزدلم راه فهميدنش كه دكتر بود. منظورم از فهميدن اين بود كه خدا كمكم كرد رفتيم دكتر اورولوژ وگرنه هيچ دكتر زناني بهمون پيشنهاد نداد كه با اورولوژ مشورت كنيم. دكتر به محض اينكه معاينه كرد گفت اصلا بدون سونو هم راحت ميشه گفت واريكوسل گريد سه داري و خيلي هم شديده بعدم فرستاد سونو تا مطمئن بشه دو هفته بعدشم نوبت عمل گرفتيمو عمل كرد. ازمايش همسرم خيلي خوب بود ولي مرفو ٣ درصد بود توي رنج ازمايشگاه مرفو بايد ٤ ميبود براي شوهرم ٣ بود ولي با اين وجود واريكوسل شديد داشت

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید ازمایش بده شاید کم تحرکی اسپرم یا کیفیت اسپرم پایین یا هم تعداد کم اسپرم  هم داشته باشه

ازمايش سه ماه پيشش خوب بود ولي ميخوام ازمايش دي اف اي هم انجام بده ببينيم چي ميشه😔

خداياشكرت....❤️ 
مرسی عزیزدلم  انشالله که تو هم مادر میشی به زودی من و نی نی برات دعا میکنیم فدات شم اصلا نا امی ...

فداي مهربونيت دوستم. بسلامتي بغلش كني انشااله❤️

خداياشكرت....❤️ 
2728
عزيزدلم راه فهميدنش كه دكتر بود. منظورم از فهميدن اين بود كه خدا كمكم كرد رفتيم دكتر اورولوژ وگرنه ه ...

وای چه دکترخنگی بوده من ازهمون اول ک رفتم حتی ازمایش واسه شوهرم ننوشت گفت تخصص من نیست باید بری اورولوژ .....بازم خداروشکر فهمیدین ....

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
وای چه دکترخنگی بوده من ازهمون اول ک رفتم حتی ازمایش واسه شوهرم ننوشت گفت تخصص من نیست باید بری اورو ...

اره واقعا خداروشكر. شما چند وقته منتظري؟

خداياشكرت....❤️ 
برای ما که اینجوری مشخص شد حالا نمی دونم دیگه عزیزم

اونوقت قبلش سونوی معمولی رفته بودن و تشخیص نداده بودن ؟تعدادو تحرک و مورفولوژیش چندبود شوهرت؟

2738
من که داغون شدم به معنیه واقعیه کلمه...نه عزیزم آی وی اف نکردم چون تازه ۲۷ سالم شده دکترم خیلی مخالف ...

دكتر ماهم مخالفه ميگه زوده برا اي وي اف اما من هرماه دارم امپولاي سنگين و دارو استفاده ميكنم بازم نميشه😔

خداياشكرت....❤️ 
اي وي اف كردي؟ من چرا به همونم اميدي ندارم😭😭😭

ن نوبت داشتم عقب افتاد 😕لعنت ب کرونا .....اشتباه میکنی من تو فامیلهای دورم چندتایی میشناسم دوتا شون دوقلو یکیشون ۳قلو و چندتاشون یکی با ای وی اف بعد ۱۰سال اوردن ....تازه مشکلاشون خیلی حاد بود .....شمافقط داری ذهنتو از ارزو که تو دلته دور میکنی و این یعنی انرژی منفی ....

میگم عزیزم عکس رنگی رحم گرفتی؟

بله عزيزم هيچ مشكلي نبود😔گاهي ميكم كاش دليل نشدنمون مشكلي بود تا حلش ميكرديمو ميشد  اينكه مشكلي نيست و نميشه ادمو داغون ميكنه واقعا

خداياشكرت....❤️ 
ن نوبت داشتم عقب افتاد 😕لعنت ب کرونا .....اشتباه میکنی من تو فامیلهای دورم چندتایی میشناسم دوتا شون ...

واقعا ميگي😭خداروشكر 😔كاش ماهم به راحتي مادر ميشديم چيزي كه حقمونه 😔

خداياشكرت....❤️ 
2706