2733
2734
عنوان

بنظرتون كار عاقلانه كدومه؟

233 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها ميخواستم باهاتون مشورت كنم من حدود ٦ ساله منتظرم😔چهارتا دكتر عوض كردم همشونم دكتراي خوبي بودن ولي متوجه واريكوسل همسرم نبودن با يه معجزه خودم متوجه اين موضوع شدم و همسرم عمل كرد و خداروشكر نتيجه عمل بعد از چندماه عالي بود. من خودم تنبلي دارم اما با دارو هرماه از ٣ به بالا تخمك بالغ و عالي دارم ولي بازم نميشه ديگه دكترا هم خسته شدن دليل نشدنم پيدا نميشه😔😔😔تصميم گرفتيم بريم براي اي وي اف اما دكترم ميگه خيلي زوده و صبر كن ديگه چقدر صبر كنم😢ميترسم همين اي وي اف هم نشه و ديگه اميدم كاملا از بين بره😔😔😔😔الانم اوضاع اينجوري شده دكترم نميتونم برم.بچه ها چيكار كنم اي وي اف كنم يا صبر كنم ديگه خسته شدم واقعا😭يكبارم اي يو اي كردم منفي شد😔

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چطوری متوجه واریکوسل شدی؟قبلا ازمایش و سونو رفته بود گفته بودن نداره؟

قبلا سه تا ازمايش داده بود و هر دكتري ميديد ميگفت مشكلي نداره اما خودم مشكوك بودم تا اينكه به لطف خدا يه جرياناتي پيش اومدو متوجه شديم واريكوسل گريد ٣ از نوع شديد داره

خداياشكرت....❤️ 
دقیقا انگار من تایپ کردم ...فقد بااین تفاوت که من تقریبا ۹ سال که منتظرم😔

ميفهممت انتظار به سال نيست اون دردي كه ادم ميكشه خودش برابر با ١٠ ساله😔😔😔شما اي وي اف نكردي؟

خداياشكرت....❤️ 

عزیزم مطمئنی مشکل همسرت کاملا رفع شده و ازمایش نطفه که داده همه چیز نرمال هست؟

اخه منم تقریبا از ۱۴سال پیش ینی نوجوانی تنبلی تخمدان و کیست داشتم چند ماه چند ماه پریود نمیشدم ولی خداروشکر بعد از۱سالو نیم درگیری با ناباروری باردار شدم

بنظرم زودتر ای وی اف کن 

کدوم شهر هستی؟

2738
ميفهممت انتظار به سال نيست اون دردي كه ادم ميكشه خودش برابر با ١٠ ساله😔😔😔شما اي وي اف نكردي؟

من که داغون شدم به معنیه واقعیه کلمه...نه عزیزم آی وی اف نکردم چون تازه ۲۷ سالم شده دکترم خیلی مخالف ،شرایطمونم خوبه اما نمیشه که نمیشه 😔

عزیزم مطمئنی مشکل همسرت کاملا رفع شده و ازمایش نطفه که داده همه چیز نرمال هست؟ اخه منم تقریبا از ۱۴ ...

عزيزم الان ازمايش و سونوش عاليه ولي ازمايش نطفه نداده. من تهرانم نميدونم چرا به همون اي وي اف كه اخرين راه هستش هم اميدي ندارم😔

خداياشكرت....❤️ 
قبلا سه تا ازمايش داده بود و هر دكتري ميديد ميگفت مشكلي نداره اما خودم مشكوك بودم تا اينكه به لطف خد ...

خب عزیزم چه جریاناتی پیش اومد منم حدود ۳سال و نیمه منتظرم شوهرمم ی کمی ضعیفه بردم سونو گفت واریکوسل نداره ولی مورفولوژی اسپرمش ۲درصده و طب سنتی از روی زبونش گفت واریکوسل بیضه داره ....حالا خواستم شما بگی چطوری فهمیدی شاید منم تونستم مشکلمونا پیداکنم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
شاید بعد از عمل باید تقویت شه و بعد اقدام کنی نا امید نباش خود من به شخصه ماهی که فهمیده حامله م دک ...

قرصاي مكمل تقويتي ميخوره. خدا حفظش كنه برات عزيزم😔حس ميكنم هيچوقت به اين ارزوم نميرسم

خداياشكرت....❤️ 
عزيزم الان ازمايش و سونوش عاليه ولي ازمايش نطفه نداده. من تهرانم نميدونم چرا به همون اي وي اف كه اخر ...

باید ازمایش بده شاید کم تحرکی اسپرم یا کیفیت اسپرم پایین یا هم تعداد کم اسپرم  هم داشته باشه

2706