2726

به گزارش پایگاه خبری نشان :

اولین داروی اختصاصی کرونا در حال تست نهایی است.نشریه علمی Cell نتیجه موفقیت ‌آمیز داروی hrsACE2 را بر روی ویروس کرونا منتشر کرد.

دانشمندان دارویی را کشف کرده‌اند که به شکل موثری جلوی اتصال ویروس کرونا به بدنه سلول‌ها را مسدود می‌کند و می‌تواند به صورت بالقوه سبب درمان بیماری کووید ۱۹ در همان ساعات اولیه شود.علی میرعظیمی پزشک و میکرو بیولوژیست جوان ایرانی که ساکن سوئد است و در پژوهش همزمان با دانشگاه بریتیش کلمبیا از طریق مهندسی پزشکی روش درمانی جدیدی برای کرونا کشف کرده ، سر تیم پژوهش این تحقیق بین المللی مهم بوده است.

میرعظیمی که یکی از پروفسورهای آزمایشگاه پزشکی در انستیتو کارولینسکا و از مولفان این پژوهش بوده است. او در این باره می گوید: به عقیده ما افزودن کپی این آنزیم(hrsACE۲) ویروس را گمراه می کند. به این ترتیب ویروس به جای سلول واقعی، خود را به نسخه کپی می چسباند. این روند اجازه نمی دهد عفونت ناشی از ویروس گسترده شود و در نتیجه از رشد آن در ریه و بقیه اعضای بدن می کاهد./خبرآنلاین

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه راست باشه

ماچ ب کلش

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
حالا همینم ترور میکنن به یه بهونه ای 

خدا نکنه جوونه طفلی ☹

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

ار جزو گروهشون يه دكتر ايراني بوده تست دارو هم داره خوب پيش ميره اما كي تصويب بشه تاييد بشه به مرحله توليد جهاني برسه

هنوز خيلي زمان ميبره فكر نكنم كمتر از سه ماه بشه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706