2733
2734

واقعا نمیدونم چرا اینجوریم با وجود اینکه تحصیل کرده ام اما نمیتونم قشنگ صحبت کنم؟ گاهی نمیدونم باید چی بگم و چطوری بگم گاهی ی کلمه رو یادم میره خسته شدم اخه چرااااا ب منم یاد بدین دیگه

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

سخت نگیر ساده باش

پیچیدش نکن

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

کتاب زیاد بخون کتاب‌ها قدیمی و تاریخی شاهنامه 

کتاب‌هایی مثل شوهر آهو خانوم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
باید تو کنفرانس ها شرکت کنی  کتاب زیاد بخونی

خواهر منم اینطوری تازه اونقدر ضرب المثل بلده که در شرایط یه مثال هایی میزنه همه واسشون جالبه بر عکس من حرف زدن خودم رو هم فراموش میکنم البته خواهرم خیلی کتابخونه

فقط ضرس قاطع رو بلدم😂😂

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706