2726
ما دو سال با هم بودیم...بنا به شرایط جدا شدیم همکلاسی بودیم کاملا دوستانه و محترمانه جدا شدیم یه هف ...

خوب اونکه میخواسته حرصتو دراره بگه آره مثلا خیلی من بدون تو تو عشق و حالم 

داداش من داشت از زنش جذا میشد داغون بود بعد استوری میذاشت یکسره تو این رستوران تو اون مهمونی یا حتی فیلمایی میذاشت که اصلا خودش نبود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام

به عنوان ی مرد ی نکته ساده عرض میکنم:

قبل اینکه حالشو بپرسی، حالتو میپرسه!! 

عشق واقعی نصیبتون🌷

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

به نظر من به عنوان یک مرد ،اگه قصدش جدی باشه،خانواده ها رو در جریان بزاره و اقدام کنه، برات تلاش کنه،ب قولهاش عمل کنه،دروغ نگه ،به این چیزا میشه گفت این مرد معرفت داره و.میشه روش حساب کرد و ممکنه عاشق هم باشه،که معرفت و زحمت کشیدنش از این عشق برتره.

بنظر من میشه اینجور بود و عاشق هم بود و میشه اینجور هم نبود و ادای عشق رو هم درآورد،گزینه ها و شکلهای مختلفی وجود داره.

برای آگاهی و حفظ حق کاربران محترم،آقا هستم
منظور اینه که براش مهمی حتی از جون خودش عزیز تر ساده نیست...

درسته اگر اینطور باشه که میگین خیلی هم خوبه.منظور من این بود که با لفاظی و حرف مخالفم،بیشتر با عمل کردن به اون چیزی و اون سطحی که در توان هر فردی هست موافقم

به نظر من به عنوان یک مرد ،اگه قصدش جدی باشه،خانواده ها رو در جریان بزاره و اقدام کنه، برات تلاش کنه ...

میشه این ادمو برام اسکن کنید

نامزد سابقم ۱۹ سالگی باهم بودیم تا۲۱

هر دو همکلاسی

کار نکرده بود ولی رفت سرکار اما پدرش مخالفت کرد و اجازه مداد

کل خانوادشم با خبر بودن خواستگاریم اومدن اما پدرش حمایت نکرد گفت درس بخون بعدا

اما درس نمی خوند و مشروط شد دو ترم پشت هم و کلی از من عقب افتاد 

رفتارش با من بد بود اواخر انتظار داشت من کاری می کردم و اصرار به عقد داشت اما شرایط وجود نداشت 

حتی اجازه نمی‌داد درس بخونم و کدام مسخره ام می کرد نمراتم رو من از شاگرد اول شدم شاگرد آخر ولی با هر توانی بود پاس کردم

سر یه بحث هم جدا شدیم دوستانه و محترمانه جدا شدیم اما یک هفته بعد از جدایی سریع رفت با کلی دختر هر روز تو جمع دخترا بود همیشه جلو دانشکده جمع میشدن می خندیدن جلو من تو گروه کلاسی شوخی میکرد و برنامه گردش می ریخت با دخترا

این آدم اصلا بویی از عشق برده ؟ خیلی رنج کشیدم دیدن هر روز ش با دخترای مختلف... دلم می خواست یهه جوری بچزونمش:////

میشه این ادمو برام اسکن کنید نامزد سابقم ۱۹ سالگی باهم بودیم تا۲۱ هر دو همکلاسی کار نکرده بود ولی ...

عرض کردم ادما و شرایط مختلفی وجود داره،نمیخام اون اقا و.یا شمارو قضاوت کنم ولی بنظرم از یه جایی که تصمیم گرفتین و تلاش و همه سعی تون رو کردین و دیدین نمیتونین با این شرایط ادامه بدین تصمیم خوبی هست که ادامه ندین،اگر واقعا هرکی تلاش خودش رو کرده نباید عذاب وحدان داشته باشه و کمک بهدخودش کنه فراموش بشه،و این مشکلات و ناراحتی های روحی بعدش رو کمی میتونم درک کنم،گذر زمان ادم رو ارومتر میکنه ولی قبول دارم اسیب های روحی بعدش رو بخصوص از طرف اون کسی که بیشتر وابسته بوده ادم رو آزار میده ولی بهترین چیز واسه این حالات گذر زمان هست

2706