2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااییی 🤣🤣🤣🤣

من به دردت نمی خورم تو بهتر از من میاد سراغت 

با یه خرپول بیوه ریخته بود رو هم خخخخخ

خنده داره منم اسکول ناراحت شدم خخخخ

الان شوهرم طلاقم بده ناراحت نمیشم گور بابای هر کی غیر پدر و مادر

2728
2738
الکی 🙄

مگ نمیدونستی جدا شدم 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
تموم؟؟؟

بله 

حق طلاق داشتم بعد اون دیگه ندیدمش حتی تو دادگاه 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
خواهر دوستم رفته بودن واسه طلاق مادر شوهرش گفته بود حاحاقا شما که زحمت صیغه طلاقو میکشید صیغه محرمیت ...

حالا انگار جانی دپ بوده 

به جهنم بغل ش پر بوده 

دختری که اینجوری شوهر کنه تو محضر استندبای مالی نیست

من به دردت نمی خورم تو بهتر از من میاد سراغت  با یه خرپول بیوه ریخته بود رو هم خخخخخ خنده دار ...

ما زنها خیلی احساسی هستیم.. مردا هم نمک نشناس و دروغگو .. شوهر من نیم ساعت پیش منو با زن قبلیش مقایسه کرد دلم شکست از اونموقع بغض کردم اشکامم پایین نمیاد یکم سبک شم😔😔😔😔

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 

خودم جدایی تجربه نکردم خداروشکر .ولی موقع طلاق خواهرم. شوهر خواهرم تو موقع امضا به پای خواهرم افتاد و گریه کرد گف یبار دیگ فرصت بده بهم خواهرمم گف اگه میخوای حلالت کتم امضا کن وقتیم ک شوهر خواهرم داشت امضا می‌کرد اشکش ریخت رو امضاش و تمام

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات بفرستی😢
2706