2733
2734

هر خاطره ترسناکی دارید بگید👻👻👻👻

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد دارم حس تایپیدن ندارم😢

چرا❓

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
2728

من یکبار خواب بودم.اتاقم جدا از خانواده بود و طبقه ی دیگه ای بودم.حدوده شاید ۴ ساعت تو اتاق زیر پتو بودم یهو شیر اب باز شد

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱

فقط پاهاشو دیدم نشسته بود تو اتاق داشتم بهش فک میکردم که تو اتاق ظاهر شد فقط پاهاشو دیدم🥶🥶

تصور کن ،اگه حتی تصور کردنش سخته🥰جهانی که هر انسانی🙎‍♀️🙎‍♂️تو اون خوشبخته خوشبخته...😃💙🤩💜
2738

من یه بار رفتم دسشویی در بسته بود فکر کردم باد بسته بعد که دستمو گذاشتم خواستم بازش کنم همزمان شوهرم از اونور باز کرد خواست بیاد بیرون. جیغ بلندی کشیدیدم دوتامون...

نترسیدین؟؟؟؟

واسه من و شوهرم ترسناک بود آخه😐😐😐

یا علی

جنا رو الان میریزن تو تاپیک

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
بختک 😭😭هروقت تنها میشم میخایم اینجوری میشم  وایی

من که دیگه به بختک عادت کردم😢

یکبار دیگه نصفه ی شب بیدار شدم و رفتم اب خوردم و اومدم دیدم خواهرم کنارم خابیده.

صب که از خواب بیدار شدم و رفتم برای صبحانه،ابجیم بالا خواب بود. مامانم گفت نترسیدی تنها خوابیدی😑

آنچه را که خدا برای تو کنار گذاشته است، سهم هیچ‌کس دیگری نمی‌شود🌱
فقط پاهاشو دیدم نشسته بود تو اتاق داشتم بهش فک میکردم که تو اتاق ظاهر شد فقط پاهاشو دیدم🥶🥶

پاهای چی؟😨

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706