2726
عنوان

اینایی ک کرونا ی خفیف میگیرن؟؟؟؟😥😥😥😥😥😥😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 130 پست
پس از هفته ی اول به بعد فقط یکم تنگی نفس با آدم میمونه؟ و چند روز بعد به حالت قبل از بیماری؟

دقیقا.فقط کمی تنگی نفسه ادامه داره 

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
اگه تست مثبت باشه بله متاسفانه وسختترین قسمتش هم همینجاست خواهرم میگفت ادم یه طوری میشه که میگه خدای ...

وای خدا کنه این کرونا جمع شه برای همیشه بره دیگه هیچ کسی رو به این حال نندازه🙏🙏🙏

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای خدا کنه این کرونا جمع شه برای همیشه بره دیگه هیچ کسی رو به این حال نندازه🙏🙏🙏

خدا رحم کنه واقعا مریضیه سختیه 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
الان خدا رو شکر بعد سه هفته شما کاملا خوب شدی؟

بله الان چهار هفته شده و کاملا خوبم.هفته سوم اسفند درگیر شدم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
خدا رو‌هزار مرتبه شکر🙏🙏🙏❤️❤️❤️

ممنون.خدا به همه سلامتی عنایت کنه ان شاالله

همه با هم قاطی بشه خطرناک نیست؟ باهم سازگارن؟ واینکه شما نگرفتید؟

نه خطرناک نیست همش برای بدن و ریه مفیده ما که نرفتیم بگیریم کلا از وقتی کرونا اومده خانواده ما به هیچ وجه با هم رفت و امد ندارن خواهرا و برادرا پدر و مادرم فوت شدن پارسال😔😔 

نه خطرناک نیست همش برای بدن و ریه مفیده ما که نرفتیم بگیریم کلا از وقتی کرونا اومده خانواده ما به هی ...

اخی عزیزم خدا بیامرزتشون شما سلامت باشید ان شالله و خوشحال شدم خواهر گلتون سلامتیشونو بدست اوردن از کی فهمید این ترکیب خوبه؟ الان درست کنم هر سه رو باید قاطی کنم بعد یه قاشق تو یک لیوان اب گرم بریزم؟

اخی عزیزم خدا بیامرزتشون شما سلامت باشید ان شالله و خوشحال شدم خواهر گلتون سلامتیشونو بدست اوردن از ...

ممنون عزیزم بله درست کن ولی اولش خیلی کم بریز معده درد نگیری تا عادت کنی خواهرم از این خود درمانیا زیاد میکنه کمرش درد میکرد دکترا گفتن باید بره عمل ولی با روغن رازیانه و چیزهایی که خمیرشو درست میکردو می بست به کمرش تقریبا خوبش کرده😄😄

ببخشی بخش ای سی یو بودن؟

تو نوبت ای سی یو بودن اولش ولی وقتی رو به بهبودی رفتن دیگه نبردنش

2706