2726
عنوان

حاجت برای بچه دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 71 پست
میکرو همون ای وی اف ؟؟؟هزینه اش چقده ؟؟؟درد نداره؟؟؟

میکرو تقریبا همون ای وی افه بااین فرق ک اسپرمو باسوزن وارد تخمک میکنن و ای وی اف تخمک و اسپرم خودشون طبیعی جذب میشن ....هزینش از ۳تومن هست تا ۲۰تومن بستگی به جایی ک میری و مشکلتون متغیره.....دردم ک خب چون باید امپول ب ناف بزنی ی کمی داره 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ای وی اف کن 

هزینه اش نزدیک ۱۵میلیون بعدم ممکن نگیره خیلی زیاد

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭
من ۳۲همسر۳۷رفتیم بابا یه سال میرم بهترین دکترها بهم میگن سالمی صبر کن باردار میشی 

وااا بخدا ندیدم واسه یه سال اینجوری کنن مگه دیگه واقعا داغون بودن از لحاظ فرهنگ 

محتاجم به دعا 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
وااا بخدا ندیدم واسه یه سال اینجوری کنن مگه دیگه واقعا داغون بودن از لحاظ فرهنگ 

بخدا خیلی داغونن مادر شوهرم رفته دکترمو پیدا کرده الکی بهش گفته من از کرج میام مشکل عروسم چیه فکر کرده مشکل از منه دکترمم بهش گفته عروستون سالم هستن

لطفا برای مردن من دعا کنید.من دارم رنجی رو تحمل میکنم ک هر ثانیه برام عذابه.چاره مشکل من مرگه.میخوام خودکشی کنم ولی مامانم جلو چشامه هر لحظه😭😭

هروقت خدا بخاد ولی نذر هم یه راه میانبره

من خودم اون سالی که باردار شدم اول محرم نذر کردم تو خونه تنهایی روضه علی اصغر گوش بدم و عزاداری کنم.تو گوشیم روضه علی اصغر ریختم و روزی چندبار گوش میدادم و گریه میکردم

کلی دلم شکسته بود از اینکه نمیتونستم بخاطر طعنه ها و حرف مردم برم تو جمع عزادارای امام حسین و خونه نشین شده بودم

دو روز بعد از عاشورا موعدم بود و در کمال ناباوری بی بی چکم مثبت شد

بخدا خیلی داغونن مادر شوهرم رفته دکترمو پیدا کرده الکی بهش گفته من از کرج میام مشکل عروسم چیه فکر کر ...

من بیشتر از این که برات دعا کنم بچه دار بشی دعا می کنم یه کم فرهنگ و شعور پیدا کنن خانواده همسرت. چون با این وضع بچه دارم بشی باز یه چیز دیگه پیدا می کنن برا حرف نامربوط زدن

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
من بیشتر از این که برات دعا کنم بچه دار بشی دعا می کنم یه کم فرهنگ و شعور پیدا کنن خانواده همسرت. چو ...

مرسی عزیزم ایشالله 🌹🌹🌸🌸

با متوسل شدن به امام رضا و چله دعاي مشلول و حديث كسا و چله ذكر بسم الله و البته تلاش براي درمان به صورت خيلي جدي خدا رو شكر الان ٢ تا فرشته دارم . ان شا الله خدا همه منتظرها رو صاحب فرزنداني سالم و صالح بكنه .

مرسی عزیزم ایشالله 🌹🌹🌸🌸

ان شاءالله خواسته دلت و حکمت خدا یکی بشه و به خاطر خودت مادر بشی‌😍😍😍😍 راستشو بخوای نمی دونم چرا من یه حسی بهم میگه تو پایان انتظارت نزدیکه 🤔

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹
2706