2737
2734
عنوان

خدا منو میبخشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 80 پست
ازتون ممنونم ❤

من حقوق قبول شدم ولی بازم سعی کن با غصه خوردن چیزی درست نمیشه . من بیشتر درسایی رو میخوندم که برای رشته ام مهم بود ضریبش و بین اونا باز درسای دوازدهم مهم تر بود ولی خداهم خیلی به دادم رسید

و خدایی که به شدت کافیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازتون ممنونم ❤

خواهش می کنم .از من  می شنوی سعی کن نی نی سایتم نیا .چون ذهنتو مشغول می کنه .مثلا من خودم زمان کنکورم اینستا نداشتم ..انشالله تاپیک قبولیت تو یه رشته خیلی خوبو بزنی 

🙂
2731
من حقوق قبول شدم ولی بازم سعی کن با غصه خوردن چیزی درست نمیشه . من بیشتر درسایی رو میخوندم که برای ر ...

بهتون تبریک میگم خانوم😍❤❤موفق باشین من تجربیم

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا

https://www.instagram.com/p/B9oVZekAAzx/

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
خواهش می کنم .از من  می شنوی سعی کن نی نی سایتم نیا .چون ذهنتو مشغول می کنه .مثلا من خودم زمان ...

مرسی😘😘😘😘❤شما خودتون چی میخونید؟

https://www.instagram.com/p/B9oVZekAAzx/

اینو گوش بده

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2738
بهتون تبریک میگم خانوم😍❤❤موفق باشین من تجربیم

ممنون ایشالا با توکل به خدا شما هم موفق میشید . فقط مطمئن باشید خدا بنده هاشو با وجود همه بی معرفتی هاشون بازم دوست داره

و خدایی که به شدت کافیست ...
توروخدا دلتون پاکه برا منم دعا کنین ❤

عزیزم میخوای به نیتت قرآن رو باز کنم ببینیم خدا چی بهت میگه

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
عزیزم میخوای به نیتت قرآن رو باز کنم ببینیم خدا چی بهت میگه

اره توروخدا خواهش میکنم ❤😔

2706