2737
2739
عنوان

خدا منو میبخشه؟

532 بازدید | 80 پست

خیلی روزا درس نخوندم به مامان بابام دروغ گفتم پای گوشیم بودم 

ظاهرا خیلی ادم خوبیم ولی خودم میدونم که خیلی بد شدم 

دیگه نماز نمیخونم 

هر چی به خودم و خدا قول میدم کارامو کنار نمیزارم 

۴ ماه دیگ کنکور دارم ولی نمیدونم چم شده که نمیتونم درس بخونم و فقط فکر میکنم فکر به همه کارای بدم حس میکنم خدا دیگه خیچوقت منو نمیبخشه منی که خیلی درسم خوب بود خودمو بدبخت کردم و نمیدونم چیکار کنم 

حس میکنم خدا دیگه دوسم نداره

آقای  قاضی همشون ادا در میارن ادای خوبا ادای نگرانا ادای رفیقا ادای عاشقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخون وقت برای کنکور زیاد داری به خاطر ویروس ۱۰۰ درصد عقب میندازن تا اون موقع بشین بخون

اگر عمری گنه کردی مشو نومید از رحمت 

تو توبه نامه را بنویس امضا کردنش با من

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
2731

خدا ارحم الراحمینه چرا از بنده اش میپرسی که خدا تورو میبخشه یانه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
خدا ارحم الراحمینه چرا از بنده اش میپرسی که خدا تورو میبخشه یانه

حق با شماس ولی من حتی از خودمم بدم میاد حس میکنم اگه حتی نماز بخوام بخونم خدا بهم میخنده اعتقاداتم عوض شده😭😭

2738

خداعاشق بندهاشه اینو یادت باشه این ماییم که خدارویادمون میره ولی خدا حواسش بهمون هست.کم کم شروع کن به درس خوندن یکم جملات انگیزشی کلیپ انگیزشی ببین

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

گذشته اصلا مهم نیست.این بدون توبه کننده شان نزد خدا خیلی بالاست .وخداوند ارحمن الراحمینه و بدون شک تو رو می بخشه همین الان که به دلت افتاده  این خودش یه نشونس.هر پرهیزکاری گذشته ایی داشته و هر گناه کاری اینده ایی داره.توکل کن به خداو توسل به اهل بیت(ع) بدون شک موفق میشی.راجب کنکورم نترس ۴ ماه هم کم نیست بشین بخون انشالله رشته خوبی قبول میشی😍

🙂

خوش به حالت کلی وقت داری نگران نباش خدا عاشق اینه که بنده هاش برگردن به آغوشش از همین الان همه چی رو شروع کن نماز درس ...

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤❤❤               گر سوی مستان میروی مستانه شو مستانه شو❤❤❤
گذشته اصلا مهم نیست.این بدون توبه کننده شان نزد خدا خیلی بالاست .وخداوند ارحمن الراحمینه و بدون شک ت ...

خانوم شما حرفاتون خیلی قشنگه😍خیلی ارامش بخشین برام دعا کنین حتما ادم خوبی هسین برام دعا کنین چون دارم گریه میکنم❤

خوش به حالت کلی وقت داری نگران نباش خدا عاشق اینه که بنده هاش برگردن به آغوشش از همین الان همه چی رو ...

بنظرتون میتونم زیر ده هزار شم ؟منطقه ۳ هستم 

2706