2726
عنوان

دلم واسش تنگ شده کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 29 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی خیلی سخته ، ولی طاقت بیار 

اگه قصد برگشتن داری که زودتر حل کنید مشکلتون رو برو به ب۰ت بزس ، اگه قصد نداری برگردی پس نقطه ضعف نشون نده و جلو شوهرت محکم باش تا نتونه بیشتر اذیتت کنه و نهایتشم به دادگاه بگو تا بچه رو بهت برگردونه

.
اسی خیلی سخته ، ولی طاقت بیار  اگه قصد برگشتن داری که زودتر حل کنید مشکلتون رو برو به ب۰ت بزس ...

تو این وضعیت اگه برگردم باید از شیر بگیرمش یا میتونم بهش بدم دوباره ؟

بچه رو بخوای از شیر بگیری خیلی اذیت میشه ؟

خوب مامانش رو ببینه یاد شیر میفته 

یه دوست داشتم با شوهرش سر یه موضوع الکی قهر کرد بچه یه سالش رو هم گذاشت سر شوهرش 

گفت دیگه حوصله شیر دادن ندارم بزار سختیش برا اونا باشه 

تو هم غصه نخور اونم پدرشه طاقت گریه بچش رو نداره 

الان غصه خودت رو بخور 

چون برا مادر سخته جدایی از بچش به فکر سلامتیت باش 

ایشاا... زود اشتی کنید ولی خواهشا دیگه قهر نکن

دوست من همينجور بچش گوفتن با پليس رفت در خونه پدر شوهرش بچش گرفت بچه شيرخوار حقش با مادره دولت پشتته برو بچت بگير

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
نميارش بردش که منو اذیت کنه

اره عزیزم برده که تو با پای خودت برگردی و کوتاه بیای اونم مجبور به عذرخواهی نشه، شوهر خواهر شوهر منم باهاش اینطوری کرد، خواهرشوهرم بچه اش رو از شیر گرفت، یه هفته بعد خود شوهره با آژانس بچه رو پس فرستاد پیش مادرش، اذیت شد نتونست نگه داره، اگه بچه تو هم اذیت بشه برش میگردونن نترس، یه کم طاقت بیار هرچند الان داره گریه ام میگیره برات...

2706