2410
2553
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست
منم میگم تقسیم وظیفه کنید دیگه الان خاله شوهرمم همینه شبا یا نوه ها میرن پیشش یا بچه هاش...اصلا تنه ...

من‌که جبهه نمیگیرم ولی تا با شوهرم در مورد مامانش میخوام حرف بزنم جبهه میگیره اصلا منطق نداره

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه عالی ایول باشگاه میره ! خیلی خوبه ولی باید بچه هاش تامین کنن تا مستقل باشه خیلیا این طور نیستن به ...

دختر و پسرش انقدزنگ میزنن که وقت پیدا کنه تو هفته به اینا بگه بیاید خونم.مسافرت میره همه کار میکنه ماشاالله.میدونی عزیزم آینده معلوم نیس واسه هیچکس پس من میگم نسل ما باید وابستگی نداشته باشه به کسی حتی همسرش.دلبسته بودن خوبه که باعث پیشرفت آدمم میشه.

2720
وابستگی شوهرتم درست نیست چندسال شوهرش فوت شده؟و خودش چندسالشه؟

۲۰ سال پیش فوت شده مادرشوهرم ۷۵ سالشه شوهرم ۳۵سالش

۲۰ سال پیش فوت کرده

خوب همون دیگه

این جور پسرها معمولا بجای اینکه پسر مادرشون باشن شوهر مادرشون میشن

مثلا اونایی که مادرشون بچه بودن طلاق گرفتن و پسره با مادر بوده یا پودرهای بد داشتن هم اینطوری هستن

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
عزیزم نذر کن یه کاری که میتونی رو انجام بدی اگر درست شه چون فقط خدا میتونه کمکت کنه.از خدابخواه برای ...

اره تنها امیدم به خداست که نذاره ارامش زندگیم بهم بخوره 

2714
دختر و پسرش انقدزنگ میزنن که وقت پیدا کنه تو هفته به اینا بگه بیاید خونم.مسافرت میره همه کار میکنه م ...

آره اگه دلبسته کسی نباشی هیچ وقت ناراحتم نمیشی. من خودمو وابسته کسی نمیدونم حتی شوهر و بچم. دارم کار میکنم و پس انداز میکنم تا شاید بتونم در آینده مثل مادر شوهر شما آخر عمری کیف و حالمو بکنم . ان شالله با پس اندازم چند سال دیگه یه خونه میگیرم دعا کن که بشه. واسش واقعا کار کردمو جون کندم 🙏🙏🙏🙏

نه

بهتر كمتر اذيت ميشي شما هم سرتو گرم كن هر شب هم نرو خونه مادرشوهرت بزار همون شوهرت بره يه مدت تنها بره ببينه شما اهميتي نميدي واسه شبها خودت كه شوهرت نيست سرگرمي درست كردي برميگرده پيشت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
آره اگه دلبسته کسی نباشی هیچ وقت ناراحتم نمیشی. من خودمو وابسته کسی نمیدونم حتی شوهر و بچم. دارم کار ...

کار بسیار خوبی میکنی وقتی وابستگی نداشته باشی به اطرافیانتم بیشتر محبت میکنی و بیشتر محبت میبینی.عزیزم این خانم مادرشوهر یکی از دوستان منه.من خدا رو هزار مرتبه شکر پدرشوهرم در قید حیات هستن.انشاالله که بهترینها قسمتت بشه گلم.

اره دقیقا منم حالم بده از اول بارداریم.خیلی خیلی خیلی حالت تهوع دارم .یه سره تو دسشویی ام گلاب به ر ...

تک فرزنده؟خیلی شرایط سختیه،جدی برخورد کن دعوا کن نمیدونم به جوری که میدونی تاثیر بگیره چقدر بی فکرن واقعا

بهتر كمتر اذيت ميشي شما هم سرتو گرم كن هر شب هم نرو خونه مادرشوهرت بزار همون شوهرت بره يه مدت تنها ب ...

مشکل اینجاست که شوهرم ببینه من نمیرم میترسم مامانشو برداره بیاره کلا همینجا باشه

2706