2737
2739
عنوان

مادر شوهرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 2794 بازدید | 93 پست
مادرشوهرمم به هیچ عنوان شبا تنها نمیخوابه حتما باید یکی پیشش باشه و اگه نزدیک ما باشه یا ما هر شب با ...

این یه بدبختی بزرگ شده واسه من.الان منه بیچاره چند شبه تنها میخابم .چون مادرشوهرم میترسه .شوهرم من باردارو ول میکنه میره ور دل مادرش میخابه.

ان شاء الله که پیدا نکنه خونه تو شهرتون.همون بمونه جای قبلیش 😑

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
قبل ازدواج آدم باید این چیزا رو مطرح کنه باید ببینه طرفش بچه ننه است یا نه

بچه ننه بودن شوهرم به کنار من با مامانش اصلا نمیسازم اگه از جنس خودم بود قتبل تحمل تر بود 

همش ۲۴ سالمه اشتباهی اسممو گذاشتم پیرزن قابل تغییرم نیست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ننه بودن شوهرم به کنار من با مامانش اصلا نمیسازم اگه از جنس خودم بود قتبل تحمل تر بود 

قبل ازدواج اینا رو می دونستی یا نه؟

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
2728
همين الان با شوهرت اتمام حجت كن خونه واسه خودتونه يا مستاجرين؟

مستاجریم چه اتمام حجتی؟مگه جرات دارم بگم‌مامانت نیاد نزدیک ما؟اینقدر بی آبرویی میکنه که نگو دیگه زنگ میزنه تمام خانوادش و میگه زنم نمیذاره مادرمو ببینم و هزار تا حرف دیگه هم میزاره روش و از زبون من میگه 

این یه بدبختی بزرگ شده واسه من.الان منه بیچاره چند شبه تنها میخابم .چون مادرشوهرم میترسه .شوهرم من ب ...

شوهرشمادیگه نوبره،همه میگن زن باردارتنهانخوابه،شوهرشما تنها میذارتتون و میره پیش مادرش؟

خب تنهایی سخته،من داداشم زن بگیره مجبوریم تقسیم وظیفه کنیم. ۲۷سال دست تنها بزرگمون کرده بهرحال نمیش ...

پس لطفا خواستگاری اون بدبختی که میخواین برین بگین یا کلا زن نگیرین یعنی مادرتون نمیتونه تنها زندگی کنه؟

2738
نمیشه که مرتب شوهرمو میبینه یه وقت بهش میگه دیگه خر بیار باقالی بار کن 

به نظرم به نگهبانتون بگو لطفا برادری کن در حقم اگر خونه خالی بشه بگی زندگیم میریزه بهم من بعد خدا امیدم به شماست اینجوری بگو جوگیر بشه کمکت کنه

تنها راهت اینه نذاری بیاد که اگه بیاد بیچاره میشی از من گفتن

نمیدونم‌چجوری نذارم واقعا امروز به شوهرم میگم مادرت که تنها تو خونش نمیمونه برا چی میخواد بیاد الکی اجاره بده؟خب مثل همین الان اگه خواست دکتری بره یا کاری اینجا داشت بیاد خونه بچه هاش بمونه بعدم برگرده خونه خودش اونجا دخترش همسایشه تنها نیست.میگه تو دخالت نکن هرکار دلش بخواد میکنه

قبل ازدواج آدم باید این چیزا رو مطرح کنه باید ببینه طرفش بچه ننه است یا نه

اخه ی چیزی میگیا اونایی ک سنتی ازدواج میکنن چحوری بفهمن تو جلسه خاستگاری بگن ببخشید شما بچه ننه هستین یا ن

عکسای خودمو میزارم‌تو پیجم میشه فالو کنین ؟minakhanomm77
خب تنهایی سخته،من داداشم زن بگیره مجبوریم تقسیم وظیفه کنیم. ۲۷سال دست تنها بزرگمون کرده بهرحال نمیش ...

تنهایی سخته ولی واقعا این درست نیست که حتی یک شبم تو خونه‌خودت نخوابی و بخوای همش بری خونه بچه هات مخصوصا وقتی نزدیک یکیشون باشی فشار به همون یکی میاد

2706