2726
عنوان

تو رو خدا بیاین 😭

294 بازدید | 8 پست

سلام الان هفته یازده بارداری هستم لگن سمت چپ انقدر درد میکنه نمیتونم خم شم چیزی رو از زمین بردارم یا از زمین بلند شم کسی بوده اینجوری باشه

خطرناکه؟ دکتر هم کسی نیست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بخاطر استخون بازکردن هست ولی درکل سعی کن استراحتت زیاد باشه و موقغ خواب زیرپات و باسنت بالشت کوچولو باشه

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.

طبیعیه درد تو این دوران لگنت داره باز میشه ولی استراحت زیاد بکن یه بالشتم بین پاهات بذار خودم ۱۹ هفته هستم بعضی وقتا سمت چپ زیر شکمم درد میگیره بعضی وقتا سمت راست کمر دردم دارم چون باید به پهلو بخوابم بین پاهام بالشت میذارم یکیم زیر پام میذارم امتحان کن درد کمرتو بهتر میکنه

دختر گل مامان خوش اومدی به زندگیم😘😘😍😍

استاتر من سر هردوبارداریم اینطوری بودم رفتم دکترگفت رحمت بره بارداری جابازمیکنه😊نگران نباش

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................