2737
2734
عنوان

حامله یا نه

120 بازدید | 14 پست

سلام من ماه پیش و دو ماه پیش پریود شدم

ماه اول سه بیبی چک زدم

و هر سه تا منفی بود

روز ۱۱م عقب انداختنم در ماه قبل

تست بتا دادم و مقدارش ۱ بود و منفی بود

دو روز بعدش هم پریود شدم

ممکنه حامله باشم؟

این همه آدم انلاینن

کسی جواب منو نمیده

استرس داره میکشه منو

خواهش میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نبابا نیستی دیگه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2738
نمیدونم بتا و اینا چیه؟هنوز این چیزارو درک نمیکنم من تو همون بی بی چک خودم مثل خر گیر کردم

هورمونی هست که موقع بارداری تو بدن زن ترشح میشه به تخمدان و اینا دستور میده دیگه تخمک جدید ازاد نکنه و پریود نمیشی

موقع بارداری همین هورمونو تو ازمایش خون میسنجن و اینکه بی بی چک به همین هورمون حساسه که مثبت میشه گلم

خدایا خودت مواظبش باش
هورمونی هست که موقع بارداری تو بدن زن ترشح میشه به تخمدان و اینا دستور میده دیگه تخمک جدید ازاد نکنه ...

ی نمه فهمیدم چی ب چیه ولی فقط ی نمه خخ ممنون

شمام بچه دوس دارین؟انشاالله خدا بهتون ی بچه سالم بده

ی نمه فهمیدم چی ب چیه ولی فقط ی نمه خخ ممنون شمام بچه دوس دارین؟انشاالله خدا بهتون ی بچه سالم بده

😅😅😅 اخه دوتا سقط داشتم زیاد در پی این چیزا بودم

قربونت برم مرسی از دعات❤️

خدایا خودت مواظبش باش
2706