2726
عنوان

توروخدا مامانا بیاین

234 بازدید | 39 پست

لام.توروخدا کمکم کنید هفته هفت بارداری هستم چندروزه قندمو چک میکنم ناشتا12ساعته140 هست

توروخدابگید برم دکتربهم انسولین میده؟

بچم کاریش نشده تاالان یعنی؟

میترسم برم دکتر

استرس همه وجودمو گرفته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره برو،کامل خودتو بپوشن،عینک بزن دستکش ماسک،میگم شما رفتی سونو قلب?? من شش هفتم هنوز نرفتم،بعد قرص فولیک اسیدم تموم شده میخواد دوباره بخرم?یا مختص همون 3ماه قبل بارداریه،شما اطلاع داری?

سلام عزیزم دستگاه ها بعضیاشون دقیق نیستن برو دکتر تا خیالت راحت بشه اول از قرص شروع میکنن بعد از انسولین حتما پیگیر باشه من از هفته 27 دیابت بارداری گرفتم اول قرص میخوردم چند هفته بافی انسولین میزدم. 

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍
اره برو،کامل خودتو بپوشن،عینک بزن دستکش ماسک،میگم شما رفتی سونو قلب?? من شش هفتم هنوز نرفتم،بعد قرص ...

آره بخر بخور ادامه بده فولیک ۱میلی گرم اگرم که مینوری فولیک ۵ بخور

اره برو،کامل خودتو بپوشن،عینک بزن دستکش ماسک،میگم شما رفتی سونو قلب?? من شش هفتم هنوز نرفتم،بعد قرص ...

اره من هفته پیش رفتم 6هفته و چهارروز قلبش تشکیل شده بود.متخصث فعلا اسیدفولیک فقط داده 

الانم باید فولیک اسید بخوری فکر کنم تا ۳ ماه اول باید خورد بعد دکتر خودش میگه کی قط کنی

نگران نباش منم دیابت داشتم اما آخراش. حتما تحت نظر پزشک باش تنهامشکلی که دیابت برام ایجاد کرد یه پسر توپول موپولی بااضافه وزن به دنیا آوردم.وسعی کن از استرس نگرانی فشار عصبی دور باشی ومراقب رژیمت باشی اصلا نگرانی نداره به شرطی که تحت نظر باشی

ببین فولیک خیلی مهمه به خصوص ۳ماهه اول بارداری. اصلا قطعش نکن

2706