2726
عنوان

چقدر بعضیا بیشعورن...

367 بازدید | 40 پست

مدیرمون پیام داده: 

سلام ، من فردا نیستم ،اگه کلیپ داری برا بچه ها بذار تو گروه ...

معلمم من ...

از این مدل حرف زدنش بدم میاد ،نه لطفا ،، نه یه حرفی مثلا اگه میشه....

رک میگه فلان کارو بکن.  

در صورتیکه ی مدیر دیگه دارم  اوت مثلا مینویسه: 

عزیزم لطفا این کلیپ رو بذار برا بچه ها 

چی جوابشو بدم؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بدی ندیدم تو حرف مدیر

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2728

فرهنگش پایینه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

شاید باهات راحته که اینجور مینویسه

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
واقعا؟ چرا ؟

ب هرحال از قشر فرهنگی جامعه انتظار بیشتری میره ک از الفاظ محترمانه استفاده کنند 

هرچند این خانم مدیر هم چیز بدی نگفته ولی خب در رابطه با انتظاری ک خودت داشتی گفتم جوابشو نده 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .
2706