2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ندارم اونم میتونم فردا برم بخرم ولی چون شیاف داشتم گفتم شاید بشه استفاده کرد 

قرص مدروکسی پروژسترون ۵ شب هر شب دو تا بخور بعد تا دو هفته بعدش پریود میشی حتماً

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  

من خوردم بعد ۱۰ روز پریود شدم بخاطر استرس و کم تحرکی قرنطینه بیشتر خانمها درگیرن

با نظرم مخالفی باش ، ولی بی احترامی نکن   در ضمن وقتی مخالفی و ب خونم تشنه ایی و پر از عقده ایی ریپ نزن .... اوکی؟؟  
از بس امپول زدم بدنم کبود شده دکترم میگه امپول بعضی وقتا خودم قرص میخورم 

سرخودکاری نکن آمپول بزن من باردارم روزی دوتاپروژسترون میزنم باس نم اصلاجانداره انقدر ک آبسه کرده ولی بازم آمپولشومیزنم

سرخودکاری نکن آمپول بزن من باردارم روزی دوتاپروژسترون میزنم باس نم اصلاجانداره انقدر ک آبسه کرده ولی ...

عزیزم انشاالله قدمش برات خیر باشه منم دوبار انتقال جنین داشتم هر سری هر روز امپول میزدم باز بعد از عید انتقال دارم 

راستی بابونه _ آویشن(برگ باشه نه پودر) _ کاکوتی(برگ باشه نه پودر) _ پونه(برگ) _ نبات _ دم کن بزار نیم ساعت دم بکشه شب و صبح بعد از غذا بخور واقعا تاثیرش عااالیهههه

فدات عزیزم مرسی حتما میخورم اویشن دارم 

باهم دم کنشون خیلی خوب هستن ترکیب خوب و خوش طعم و با اثری هستش

حتما .. داروهای گیاهی خیلی خوبن این دارو هورمونی ها که همش عوارض 

اره بخدا من خوردم درد پریود هم خیلی کم شد واقعا عالی بود ... شما ک میخای باردار شی تا پریود نشدی میوه گل نسترن هم بخر بشور خیس کن چند ساعت بعد دم کن پر از ویتامین سی و کلسیمه تقویتت میکنه ترش مزه اس و پر از خاصیت

2706