عنوان

قشنگ با جزئیات بگین ببینم

438 بازدید | 28 پست

من تاحالا خورشت کرفس درست نکردم

یکی دوباری هم که تو عمرم خورده بودم خوشم نیومده بود و بنظرم بدمزه بود خیلی

حالا یکی دوبار تازگیا دعوت بودیم خونه مادرشوهرم،یه خورشت کرفس درست کرده بود واقعا خوشمزه بود.نمیدونم چجوری درست میکنه که غذاهاش اینقد عطر و بو داره از در حیاط بوش میاد و خوش طعمه.

اشپزباشی های عزیز بیاین یه دستور با جزئیات به من بدین فردا یه خورشت کرفس بار بذارم ببینم چی از آب درمیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از مادرشوهر ت بپرس

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

اول گوشت روباپیاز سرخ میکنم مثل قرمه سبزی ریز خردش میکنم لوبیا قرمزم میریزم داخلش یه قاشق رب مقداری فلفل و پودر سیر نمک میذارم داخل زودپز یکساعت بعدم میذارم جا بیوفته خیلی خوشمزه میشه همسرم خیلی بدغذا هس عاشق خورشت کرفسام هست

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز

خورشت کرفس عین قورمه سبزی هست سبزی قورمه رو تفت میدی و کرفس هم تفت میدی و اصافه میکنی لوبیا وگوشتم جدا بپز اصافع کن بزار حابیوفته لیمو عمانی هم اضافه کن دراخر یکم نعنا وجعفرب رو تفت بده بریز رو خورشت

تا خدا با من است زمانه با من است .
2706