2726
عنوان

کسی میدونه دلیل این درد چیه؟؟

169 بازدید | 13 پست

وقتی میخوابم وسط خوابم قفسه سینم درد میگیره انگار نمیتونم خوب نفس بکشم از خواب بیدار میشم ولی وفپقتی بیدارم خوبم مشکلی ندارم اصلا 

شب های هجر را گذراندیم و زنده ایم /مارا به سخت جانی خود این گمان نبود 

استرس

استفاده مواد شوینده

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از معدته...سیاه دونه بخور بعد بخواب ببین بهتر میشی؟ 

واقعا همش میترسم نکنه کرونا گرفته باشم 🤦🏻‍♀️چجوری بباید بخورم دم کنم مثل چای؟؟

2728
ممکنه فشارت پایین باشه دقت کن شاید حول و حوش پریودت این طور میشی یه دلیل دیگش کم آبی بدنته آب و آب ...

کم آبی باعث این درد میشه ب شدت استرس دارم ابم شاید ی لیوان در روز میخورم

کم آبی باعث این درد میشه ب شدت استرس دارم ابم شاید ی لیوان در روز میخورم

خیلی کم میخوری منم چند وقت پیش به شدت قفسه سینه ام درد گرفت رفتم اورژانس ترسیده بودم چیزیم بشه

خلاصه فشار اکسیژن خونو نوار قلب گرفت فشارم پایین بود تازه پری تموم شده بود دکتر گفت فشارت پایینه آب بدنتم کمه به عضلاتت فشار اومده خلاصه...

خیلی کم میخوری منم چند وقت پیش به شدت قفسه سینه ام درد گرفت رفتم اورژانس ترسیده بودم چیزیم بشه خلاص ...

عه چه جالب نمیدونستم من خیلی ترسیدم دکترم با این اوضاع ترسیدم برم از فردا زیاد آب میخورم ایشالا بهتر شه 

مرسی عزیزم ❤