2737
2734
عنوان

قید بچه دار شدن زدم

507 بازدید | 23 پست

هفت ماه اقدامم ۲۹سالمه شوهرم مشکل اسپرم داره هفت ماه استرس کشیدم وگریه کردم می‌خوام دیگه فکرشو نکنم حوصله ‌اعصاب دیگه ندارم تا چند ماه دیگه اگه طبیعی نشدم می‌رم مرکز رویان ولی دیگه برا خودمو شوهرم قضیه بچه اصلا مهم نیست می‌خوام به خودم برسم وسایل خونمو عوض کنم وارزندگیم لذت ببرم 

کار خوبی انجام میدی  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

کسایی رو دیدم  ک وقتی دست کشیدن از همه چیز  

و استرس و اضطراب  از روشون برداشته شد 

خانم  باردار شد 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ولی  ناامید نباش   زمان بده  مشکل چیه

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

اگه بیخیال بشی انشالله زودتر میشی عزیزم توکلت به خدا

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...
2738

سلام عزیزم به نظر من فعلا بیخیال بشید تا وضعیت یکم مساعد بشه بعد خرنوب بدید همسرتون بخوره فوق العاده هست واسه اسپرم. جنسینگ و عسل مخلوط کنید و قبل هر وعده غذایی بخورید جواب میگیرید. 

😍خدایا یک دنیا ممنون بابت دختر نازی که بهم دادی😍
کسایی رو دیدم  ک وقتی دست کشیدن از همه چیز   و استرس و اضطراب  از روشون برداشته ...

بخدا برامن ‌شوهرم دیگه بچه مهم نیست می‌خوام فقط عشق حال کنم بچه فقط سختی داره اگه خدا خواست بهم می‌ده اگه نه بازور ‌استرس نمیشه

فکر کردم بعد از هفت سال خسته شدی،عزیزم خیلیا واسه بچه دار شدن ده سال تحمل کردن

اصلا دیگه برام مهم نیست یعنی من زده شدم از این قضیه اسم بچه بیاد عصبی میشم دلم می‌خواد تفریح کنم بخودم برسم ‌از داشته هام لذت ببرم بنظرم نادونیه آدم بخاطر نداشته هاش حسرت بخوره

بسپارش بخدا که بهترین مدیریت رو برات میکنه  یمدت فکر نکن بهش

به درکش رسیدم این قضیه دست خداست ومن توش دخیل نیستم باذانتظار وبی قراری فقط خودمو پیر ‌نابود می‌کنم ☺️☺️

اصلا دیگه برام مهم نیست یعنی من زده شدم از این قضیه اسم بچه بیاد عصبی میشم دلم می‌خواد تفریح کنم بخو ...

توکلت بر خدا باشه ودر لحظه زندگی کن کار خوبی میکنی خدا خودش صلاح هر چیزی بهتر میدونه

2706