2733
2739
عنوان

بهترین سالن ارایشگاه عروس درقزوین

435 بازدید | 10 پست

من چندماه دیگه عروسیمه دنبال یه سالن ارایگاه میگردم که هم میکاپش عالی وبروز باشه هم شینیون وکارای دیگش شماکجاروپیشنهادمیکنین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهنازاسرافیلی روبیشتر شنیدم مزون لباساش عالیه ولی نمیدونستم تواین زمینه ام خوبه حتمایه تحقیقی میکنم ...

مهناز اسرافیلی جدیدترع ولی ساحره چند سالی هست که میگفتن کارش خوبه.من کار جفتشونم دیدن تمیزه کاراشون 

خدایا شکرت بخاطر وجود پسرم.مرسی که این هدیه ی بزرگ رو بهم دادی  
2738

اگه دنبال ی میکاپ شنیون تمیز می‌گردید تو قزوین حتما نمونه کارای پیج زیرو تو اینستا ببینید.         @beauty_z_n_  

تو تهران پیش بهترین مربی آموزش دیدن و از بهترین مواد ومتریال استفاده میکنن قیمتاشونم  مناسبه نسبت ب کاری ک میکنن 

اگه دنبال ی میکاپ شنیون تمیز می‌گردید تو قزوین حتما نمونه کارای پیج زیرو تو اینستا ببینید.         @beauty_z_n_  

تو تهران پیش بهترین مربی آموزش دیدن و از بهترین مواد ومتریال استفاده میکنن قیمتاشونم  مناسبه نسبت ب کاری ک میکنن 

ببین عزیزم، با یه چیز کلی که نمی تونی بگی کی خوبه و کی بده. مثلا تو زمینه تاتو بدن و خط و ابرو  ... من بالا دست تپش بیوتی قزوین ندیدم، تو کوتاهی لیلیوم رو دیم و ... اما باز هم دارم میگم نمیشه اینجوری نظر داد. من خودم از اون دست آدمها هستم که مرتب سالن عوض می کنم. هرجا خوشگل تره، گرون تر هم هست و بیشتر پول جاش رو از مشتری می گیرن! باید بری تا ببینی. اما من باز هم بین اینها تپش بیوتی رو بیشتر پسندیدم. نمونه کارهاش تو سایت خود هست. برو ببین

گوگل کنی سایتش بالا میاد.