ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ب ما چ ول کن حتما باید تاپیو انرژی منفی بزنید تو هم دلت برا خودت بسوزه نه جاری که بعد پشیمون میشی ا ...

چرا حس میکنید جاری بده 😂😂😂...بخدا اونم ادمه عزیزم 

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
زن شوهر بودن دیگه😐

نرفتن زیریه سقف عروسی نگرفتن پ زن وشوهرحساب نمیشین بایدتوخونه خودش حامله بشه😂😂😂😂رسمی بعضیا و اعتقادفامیلای خودمون 

ماآرزوهامون حبس ابدخورده....💔

خانواده شوهرت چی گفتن؟

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

من و شوهرم تو دو شهر متفاوت بودیم تو دوران عقد..شوهرم هر هفته دو روز آخر هفته میومد پیشم..یه بار مادر شوهرم گفت اگه خدا بهمون نوه داد نکنه سقط کنیا..گناه داره..ما عاشق بچه ایم🤦‍♀️😂کلی خجالت کشیدم ولی خب خوشم اوند هز حرفش😂😂😂😂

2706