2726

با ی مرد معتاد ۱۵ سال دارم زندگیم میکنم ولی هیچ وقت نتونستم باهاش شاد باشم دوسش ندارم ازش متنفرم ازش ی بچه دارم نمیدونم چیکار کنم کمکم کنین لطفا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زنگ بزن کمپ بدون اینکه بفهمه؛ بیان ببرنش 

حتما این کارو کن

اگر بعد ترک باز رفت سراغش طلاق بگیر

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

اکثر زنهای ایرانی دارن زندگیشون رو به زور تحمل میکنن و چاره ای جز سوختن و ساختن ندارن و علتش هم این هست که اینجا ایرانه و مثل اروپا و...نیست که برای حقوق زن ارزش انچنانی قائل باشن

یه جوری میگن طلاق انگار خودش نمیدونه طلاقم هست

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
شمایی ک میگی طلاق فکر بچشم میکنی و حرف میزنی؟؟؟؟؟بی وجدانا

حرفت درسته اما این خانوم باید تلاشش رو بکنه تا شوهرش پاک بشه اگه نشد به نفع بچه هم هست که جدا بشه و بچه  رو بگیره اون مرد هم باید تاوان خودخواهی و نادونی خودش رو پس بده به نظر من نداشتن پدر از داشتن پدر بد خیلی خیلی بهتره

بروسرکار 

بچه داره براحتی نگین طلاق

اوناییم که شوهراشون سالمن خوشبخت نیستن  یکی بداخلاقه یکی بچه ننه یکی بیکارو....اکثراازشوهرمینالن فقط ازاعتیادنیست

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
حرفت درسته اما این خانوم باید تلاشش رو بکنه تا شوهرش پاک بشه اگه نشد به نفع بچه هم هست که جدا بشه و ...

الان این خانم نکفت وضعیت شوهرش دقیقا چجوریه شاید معتاده ولی اذیت نمیکنه و پدر خوبی برای بچشه یعنی هرکی معتاده بچشم باید ولش کنه؟

اکثر زنهای ایرانی دارن زندگیشون رو به زور تحمل میکنن و چاره ای جز سوختن و ساختن ندارن و علتش هم این ...

اروپاهم همینه هرجای دنیابری  زن درعذابه تاظهورامام زمان

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایاااااا      آرامم کن     همانگونه که دریا را پس ازطوفانی سخت آرام میکنی 
2706