2733
2734
عنوان

لطفاً کمکم کنیییید:همزن برقی

205 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من میخواستم همزن برقی بخرم تقریبا هفته ای یکی دوبار ازش استفاده میکنم یه چند جا سوال کردم یه چند نفر گفتن بوش بگیر یه چند نفر گفتن فیلیپس بگیر و چند نفر هم گفتن مولینکس بگیر اومدم از شما بپرسم شما چه همزنی دارید خوبه؟ و مدلش چیه؟ و بنظرتون چه مارکی بگیرم لطفا کمک کنید.ممنون😊

چقدر میخوای هزینه کنی؟من از دیجی کالا بوش گرفتم راضی ام

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
1تومن 1.500

اونم همین حدوداس.‌‌خیلی بی سر وصدا و عالیه

عوض شدم!!آدمی دیگر شده ام با کوله باری از تجربه...                با زخم هایی عمیق..با شکست هایی پر درد...                         دیگر هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند آسان مرا مال خود کند...     دیریست از خداحافظی ها غمگین نمیشوم.. ‌                             به کسی تکیه نمیکنم و از کسی انتظار محبت ندارم...                  خودم بوسه میزنم بر دستانم،سر به زانوهایم میگذارم و خودم سنگ صبور خودم میشوم....                                                    حس خوبیست..‌.!!                                                                اینکه خودت همه کَسِ دنیای خودت باشی.....!!!

چرا انقد به مارک توجه میکنید.

با خانوادم رفتم بانه پنج سال پیش از قیافه هرکدوم خوشم میومد برمیداشتم.

پنج سالم هست دارم استفاده میکنم.

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
چه مدلی میشه مدلش رو بگید؟ 

2706