2726
زیاد بود

خوشبحالت کاش منم قبل کرونا رفته بودم اینقد این دست اون دست کردم تا این لعنتی همه جا رو تعطیل کرد

هزینشم میگی لطفا عزیزم

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت کاش منم قبل کرونا رفته بودم اینقد این دست اون دست کردم تا این لعنتی همه جا رو تعطیل کرد هز ...

من دوسال پیش رفتم مطب یه دکتر نزدیک پونصد تومن این سری یکی از دوستا تو کلینیکم انجام میده تو خونشم انجام میده رفتم خونش چهارصد دادم

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 
2728
من دوسال پیش رفتم مطب یه دکتر نزدیک پونصد تومن این سری یکی از دوستا تو کلینیکم انجام میده تو خونشم ا ...

کلا دو طرف رو زد 400 گرفت؟ تهرانی؟ 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
متخصص‌رفتی‌؟هزینت‌چقدرشد‌؟ ممنونم‌که‌جواب‌دادی

خواهش میکنم گفتم دوسال پیش پونصد تومن شد امسابم قبل کرونا رفتم دوستم تو کلینیکم انجام میده خونشم انجام میده چهارصد گرفت ازم تو کلینیک هزینش برام بیشتر میشد تو خونه انجام دادم

ممنونم‌دوستم‌....آخه‌چربی‌ازبدن‌خوده‌آدمه‌تعجبه‌که‌ژل‌بهتره

چربی از بدن هست درسته ولی صورت رو خراب میکنه چون زیاد تزریق میکنه 

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
من دوسال پیش رفتم مطب یه دکتر نزدیک پونصد تومن این سری یکی از دوستا تو کلینیکم انجام میده تو خونشم ا ...

خیلیم مناسب بوده،مرسی ک جواب دادی مبارکت باشه،پس از بین بردن خط خنده و اخم تو زیبایی خیلی تاثیر داره بنظرتون

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست
خیلیم مناسب بوده،مرسی ک جواب دادی مبارکت باشه،پس از بین بردن خط خنده و اخم تو زیبایی خیلی تاثیر داره ...

اره بابا من بدون اجازه شوهرم رفتم اینقد تییر کرده بودم شوهرم گفت صو رتت چیشده گفتم زنبور نیش زده خخخ

خب‌شاید‌برای‌مادرشما‌رو‌زیاد‌تزریق‌کرده‌؟درسته

ن عزیزم کلا چربی زیاد تزریق میشه 

2706