2737
2734

دوستان عزیزی که دستی در قهوه سازی دارن بیان به یاری این بنده ی ناشی

آقا من همیشه قهوه فوری میگیرم مثه چایی دم میکنم اصن هیچ مدلی بلد نیستم

لطفا بگین  اگه بخوام خود قهوه رو بخرم ینی دونه های قهوه های مختلف که همونجا آسیاب میکنن و توی بازار هست چه طعمایی خوبه و چجوری و چه روش هایی دارین برای درست کردنش

باتشکر

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به فروشنده بگو راه نماییت کنه

اینم حرفیه

ولی اونا صرفا فروشنده هستن

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
2738
اینم حرفیه ولی اونا صرفا فروشنده هستن

برو جایی که کارش فقط فروش و آسیاب قهوه است بعد بگو چی میخوای اون برات توضیح میده من همینکارو میکنم نحوه دم کردن اون نوع هم بهت میگه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
فقط علی کافه خیلی قویه

عطرش عالیه ولی نسبت به قهوه های دیگه کیفیتش خوب نیست 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
آفرین اونجابودم یه پس گردنی هم میزدم کاپوچینو هم یاد می‌گرفتی آبجی😂😂😂

وات د فاز؟

آبجی خودتی

سلام شما مهندس کامپیوتر هستین؟

شرمنده من یه سوال درمورد کامپیوتر و نرم افزار داشتم

سیستم کامپیوترم بالا نمیاد هرکاری میکنم

میشه لطفا بمن درخواست بفرستین تا بهم کمک کنین اگر امکانش هست

اینجا حرف بزنیم تاپیک بروز رسانی میشه

شرمنده تگتون کردم چون اسم کاربریتون دقیق یادم نبود 

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706