2737
2734
عنوان

کیا اینجا مجردن چندسالتونه

933 بازدید | 103 پست

شوهر کردنو دوست ندارم زیاد چون خیلی مسئولیت پذیری میخواد سنم مناسب ازدواجه و دوتا خواهر مجرد بزرگتر دارم.  ولییی خیلی حس غریبی دارم مخصوصا از دیشب،  همه همسن و سالم ازدواج کردن اونوقت من تازه دیشب با دوست پسرم که قرار بود ازدواج کنیم کات کردم( بعد کلی بدبختی و قهربالاخره راضی شد تموم شه چون کیس مناسبم نبود).  ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم و.... .  

دیشب اصلا نخوابیدم همش فکر کردم چرا ادمای اشتباهی سر راهم قرار میگیرن.  هیچوقتم عاشق نشدو

تصمیم گرفتم درس بخونم ارتقا شغلی پیدا کنم ـ فکر کنم من کلا تنهام 😅 

یه عقاب همیشه تنهاست😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

۱۹

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2738

تو منی یا من توم..منم شوهر دوسندارم ولی دوستام ازدواج کنن یجوری میشم😂😂

ولی خیلی بترسین از اینکه،اونی که دوستش دارین حس کنه تنهاست...!   عشق يعنی : هربار كه نگاهش ميكنی به انتخابت مطمئن تر بشی!                        یه وقتاییم هیچ حرفی نداری فقط صداش میکنی ک بودنشو حس کنی...!                

والا بازم خیلی خوبی یه روز بعد کات اینقدر روحیت خوبه هر کی بود اشک میبود که باید جمع میکرد شپا یکم‌مور مورت شده فقط 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706