2726
عنوان

این داستان فانتوم و جاری بیشعور

3562 بازدید | 100 پست

سلام بچه ها وای وای وای چهار روزه دارم میترکم بیام براتون تعریف کنم نتم ضعیف بود

بچه ها من یه جاری دارم مذهبی و چادریه و دخترش فقط۴سال از من کوچکتره ولی من خیلی سوسولم اسن جاری من کلا حیلی تز میده که اینکارو کن یا اونکارو کن

مثلا روی زخم سوختگی که عفونت کرده میگه سقز بمال درصورتی ک منکه رشتم مرتبط بوده اینقد تز الکی و صد من یه غاز نمیدم

از اونرورم نامزدم خیلی غیزیتیه ففط بهم اجازه داده واتس اپ داشته باشم ولی خدایی دیگه گفته ازادی هر عکس یا پروفایلی دوست داشتم بذارم 

حالا بیاید ادامه ماجرا

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

خب

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حالا اونروز ما خونه مادر شوهرم بودیم لطفا نگید چرا تو کرونا رفتید ما باهم رفت و امد داشتیم از اول

برگشته میگه دخترم اونروز گفته زن عمو خیلی احمقه این عکسای خودشو میذاره وضعیت

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
حالا اونروز ما خونه مادر شوهرم بودیم لطفا نگید چرا تو کرونا رفتید ما باهم رفت و امد داشتیم از اول ب ...

جوابشو ندادي؟

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️

بعدشم میگه عزیزم تو عکسات مشخصه میخوای طلاهاتو نشون بدی خب برا مام خریدن ما خرج زندگی کردیم نذار این چیزا رو زندگیتو چشم میزنن

حالا اونروز ما خونه مادر شوهرم بودیم لطفا نگید چرا تو کرونا رفتید ما باهم رفت و امد داشتیم از اول ب ...

میگفتی تو هم با این همه ادعات خیلی احمقی که نزدی تو دهنش و اجازه میدی دخترت درباره دیگران غیبت کنه

😐

همین که تو این وضعیت میرین خونه همدیگه گویای همه چیز هست😶😶😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706