2733
2734
عنوان

😊😊😊😊🤨🤚اقدامى ها و بارداران

277 بازدید | 42 پست

سلام بچه ها سوال دارم كيا بعد چند ما اقدام باردار شدن؟؟

از تجربه هاتون به ماهم بگيد

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من بعد از یک سال و نیم 😊

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
2731
2738
حدود 5.6ماه طول کشید واسه بچه دوم البته اقدام ها مداوم نبود،ولی با وجود پلی کیستیک بودن شد😍

خداروشكر😊❤️

تو مرا جان و جهانى چه كنم جان و جهان را❤️خدايا ممنون ازين نعمت هاى زيبايى كه بهم دادى 🥰💖💕💜💖💖💖💖💚
مشكلى بود؟

یکسال ودوماه طبیعی باردار نسدم تا ابنکه رفتم دکتر و گفت تنبلی و کیست داری سه ماه هم دارو مصرف کردم کیست برطرف شد و ماه بعد ک بهمن ماه باردار شذم 😊😊😊

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
یکسال ودوماه طبیعی باردار نسدم تا ابنکه رفتم دکتر و گفت تنبلی و کیست داری سه ماه هم دارو مصرف کردم ک ...

تنبلى تخمدان چه علايمى داشتى

2706