2726

من خیلی تاپیک زدم در این باره ...

من فرزند خواندم و مامانم (آزاده )۱۶ ساله بودم که پیدا شد 

از طرفی مادری دارم که رابطه خونی باهام نداره ولی کلی برام زحمت کشیده و من عاشقشم

هر دو شون بیمارن و به من نیاز دارن شاید ولی خب مامانم 

دور و برش خیلی شلوغه بابام هست مامان بزرگم هست خواهرم هست خیلی هواشو دارن خیلیی از طرفی بیماریش آسم شدیده و ۱۵ ساله که عادت کرده دیگه 

ولی آزاده تنهاس اگر من نرم شاید به زور حتی بتونه یه لقمه غذا بخوره (ام اس داره)

شما بودید پیش کدومشون میرفتید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیش هردوتا ولی حالا ک اون ام اس بیشتر بهت نیازداره ن صرفا فقط برای اینکه مادرته بخاطر انسانیت و ثواب ...

خیلی سخته من الان پیش مامانمم ولی هرروز بعد ناهار باید برم پیش آزاده واسش غذا ببرم بهش بدم کاراشو بکنم بعد میام خونه میشه ساعت ۱۲ شب دیگه 

2728
دلایلش قانع کننده نیست با شوهرش مشکل داشته ولی مادر پدری داشته که کامل حمایتش میکردن

من به شخصه مادری که فرزندش رو به هر دلیلی رها کنه به رسمیت نمیشناسم!!!!!

به هررررر دلیلی!!!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
خیلی سخته من الان پیش مامانمم ولی هرروز بعد ناهار باید برم پیش آزاده واسش غذا ببرم بهش بدم کاراشو بک ...

عزیزم خودتو درگیر نکن زیاد ک خسته و افسرده بشی نمیخواد خیلی خودتو به زحمت بندازی واسشون همین ک یه ناهار ببری و ی دوساعت اونجا باشی بسه دیگه 

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
حس میکنم بی معرفتیه اینجوری  اینم بگم بهش حسی ندارم و این اذیت میکنه منو بیشتر

از کاری که کرده پشیمون نیست؟؟؟!!!

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
من به شخصه مادری که فرزندش رو به هر دلیلی رها کنه به رسمیت نمیشناسم!!!!! به هررررر دلیلی!!!!!

منم نمی شناسم حتی تو این ۵ سال که برگشته  نگاشم 

وقتی با مامانم مقایسش میکنم دلم واسش میسوزه 

2706