2737
2734

میگن چون  شهرمون که جنوبه گرمه یا چون بی امکاناته کرونا نیست اصلا کرونا چه ربطی به امکانات داره یه بار گفتن گرما بیاد که بره ولی هنوزم هست کلا بعضیاتون تصورتون از جنوبیا یه عده ادم سیاه با بی امکاناتم مثله آفریقاییا 

بخدا هر کی مارو می بینه باورش نمیشه ما بوشهری هستیم میگن مگه بوشهریا سیاه نیستن

حالا اگه تو شهر خودتون مدارس باز میشد غوغا می کردین که بجه مون فلان میشه بیسار میشه اومده تو روم میگه باید خدا رو شکر کنی که بازه

فرهنگ_داشته_باشیم#  

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕

ایرانیم دیگه شما ببخشید :)

"مرد هستم"                                                                             ‌                                                                                                                                                                                                                            چرا همه رفته بودناشونو می‌ذارن واسه قرنطینه؟ چرا قرنطینه هیشکی نمی‌مونه؟                                                                                                                                هیچ‌وقت برای کسی گزارش نزنید، اگر بزنید، یواش یواش دلتان می‌خواهد همه قطع دسترسی شوند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ای بابا این حرفا چیه سفید و سیاه نداره همه انسان هستیم و همه پیش خدا برابریم شما هم خودتو نارحت نکن آبجی

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
2738
ابجی ناراحت نباش 

😪

گاهی دلم هیچ چیز نمیخواهد جز گپ ریز ریز با مادرم هی من حرف بزنم، هی او چای تازه دم بریزد، هی چای ام سرد بشود هی دلم گرم 🫀 آنجا که چای ات سرد میشود و دلت گرم "خانه مادر" است💕
2706