2737
2734

خودت کمکم کن خدا 

شنیدم یکی از فامیل هامون زن و شوهر کرونا گرفتن زنه 7 ماهه باردار بوده رفته کما 😭😭😭 بخدا من دارم از استرس میلرزم همش میگم منم میمیرم آخه باردارم اونم 6 هفته 😭😭 خدایا خودت عاقبت مون خیر کن خدایا تو را خدا قسم دیگه نمیدونم چیکار کنم اخههههه 

بخدا من بگیرم میمیرم بنیه ام ضعیف با این وضعم دیگه بدتر یا حسین 

بچه ها الان پس میوفتم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سعی کنی جایی نری

مطمئن باش چیزی نمیشه...:)

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا
2738

نمیدونم تو این دنیا چی دیذید که انقدر از کرونا ترسیدید.. من اصلا از خودم نمیترسم فقط ناراحت اطرافیانم میشم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

خدانکنه عزیزم‌اینقدر منفی فکرنکن بجاش همه موارد و رعایت کن و ب فکر اون کوچولوئی باش ک واسش استرس خطرناکه باهاش حرف بزن آرامش بگیر... خدابزرگه 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

کانادا فرانسه و ایران داروش رو اکی کردن تا حدودی هم جواب خوب داده منتظر نتیجه نهایی هستن تولید انبوه کنن تو سایت وزارت بهداشت خوندم

بد به دلت راه نده به امید خدا به حق علی اینم تموم میشه 

به روزی که نی نی تو بغلته داری شیر میدی بهش فکر کن عزیزدلم🥰🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
خوی سیر صعودی داره شدیدا 😭😭 

نترس عزیزم...ایشالا همه چی درست میشه شمام صحیح و سالم و خوشحال بچتو بغل میگیری...

مامان منم اهل خویه!:)

مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختند و برای عشق مرز،غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا می گیرد و نه عشق مرز میشناسد...ارنستو چه گوارا
2706