2737
2734
عنوان

خیانت شوهر

483 بازدید | 18 پست

سلام دوستان . من شوهرم مدتی قبل بهم خیانت کرد ولی عذاب وجدان گرفت و طلب بخشش کرد. حالا دوباره میگه از لحاظ جنسی کمبود داره ؛ با این که من کاملا راضیم ازش ؛ قبلا با همین سبک زناشویی هیچ مشکلی نداشتیم . ولی بعد از خیانت انگار حالتاش عوض شده کاملا و داعم میگه که از زناشویی راضی نیست و حسی نداره . نمدونم مشکل از کجاست ؛ من خودم هم هاتم یعنی بی حس و حال نیستم . 

هر دوی ما جوان و زیبا هستیم . شوهرم داعم بهم میگه که نمتونه جلوی خودشو بگیره و میگه مریضه و باید از هم جدا بشیم . من باید چیکار کنم ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب ازدست مردای این دوره زمونه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2738

عزیز از همین امشب شروع کن روزی یه دونه سوره شمس بخون به نیت بیرون رفتن نفر سوم از زندگیت 

اگر خانم دیگری رو تو ذهنش داشته باشه و به اصطلاح سر و گوشش می جنبه ، از سرش بیرون میره انشالله 

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
عزیز از همین امشب شروع کن روزی یه دونه سوره شمس بخون به نیت بیرون رفتن نفر سوم از زندگیت  اگر ...

شما مطمنی این جواب میده؟

سوره طلاق و مزمل و نسا شنیده بودم 

شمس نه اگ مطمنی منم انجام بدم

2706