2733
2734
عنوان

مادرشوهرازخودراضی

190 بازدید | 10 پست

بچه ها مادرشوهر من خیلییییی زیاد ازخودش تعریف میکنه از خونه داریش ازبچه داریش درحالی که توهیچکدومشونم موفق نیست همش میگه من خونه زندگیم همیشه برق میزنه تمیزه عای دخترای من خیلی خوبن خیلی بسازن یا هرچیزی بخره سریع قیمتشو میگه ینی من قیمت همه وسایلاشومیدونم😂بنظرتون چیا درجوابش بگم که هم محترمانه باشه هم بسوزه.درضمن نگید خب تعریف میکنه بتوچه چون به من میگه همشو و میخواد مثلا به من یاد بده جوابای باهالتونو پست کنید خانومای بلا😂😐

این گوشه می‌شینم موزمو می‌خورم ببینم چی می‌گن. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو خوب به من چه .😂😂

یا بگو 

ماشالله ماشالله معلومه خیلییییی با یه پوز خند 😏

یا 

خوش به حالتون ما که اینجور نیستیم 😑😐😒

یا 

بگو درختی که پر باره تره سرش خمیده تره 

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
من بودم اصلا به حرفاش اهمیت نمیدادم، شاید کلا خصوصیات اخلاقیش اینطوریه.

خصوصیت اخلاقیش که هست ولی خب گناه من چیه همش باید تعریفاشو ازخودشو بچع هاش بشنوم درحالی ک اصلا اونجوری ک تعریف میکنه نیست

2738
اخریه خیلی خوب بود😂👌🏻تنکس

فدات

اینم بگو 

مشک ان است که ببوید نه عطار بگوید 

حافظاااااا😂😂😂😂😂

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
خصوصیت اخلاقیش که هست ولی خب گناه من چیه همش باید تعریفاشو ازخودشو بچع هاش بشنوم درحالی ک اصلا اونجو ...

عزیزم چرا میخوای تلاش کنی کسی که یک عمر با این خصوصیات بزرگ شده عوض کنی ؟ ولش کن بذار راحت باشه هر چی هم گفت بگو باشه تو راست میگی

والا اعصابتو که از جوبای خیابون ولیعصر پیدا نکردی که.