2410
2553
عنوان

عکس خونمو بزارم؟؟

1084 بازدید | 26 پست

سلام خواهرا😘😘😘😘 خونم هنوز جهازم توش نچیدم فقط یه عکس از تقریبا بالای خونم دارم😃 اگه میخواین تا بزارم؟؟؟

هرکی دوس داره عکس بزاره.. 

نظر بدین راجب هم🥰

من هیچ مشکلی با شناسایی شدن ندارم🥰 از همین تریبونم به آشناهایی که منو تو سایت دیدن سلام میکنم😁✋           نفسم به نفس شوهرم بنده😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم(برای سلامتی عزیزانم)🥰  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اومدم ببینم بزار

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2714

من هیچ مشکلی با شناسایی شدن ندارم🥰 از همین تریبونم به آشناهایی که منو تو سایت دیدن سلام میکنم😁✋           نفسم به نفس شوهرم بنده😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم(برای سلامتی عزیزانم)🥰  

اوووو دوبلکس تشریف داره خونتون  

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍
2706