2737
2734
عنوان

بچه ها تو پیتزاهاتون چی میریزین؟

316 بازدید | 18 پست

چی میریزین؟

و اونایی ک تو فر میپزین تو چه دمایی و چقدر میذارین؟

خلاصه اینکه راز پیتزاهاتونو بگین

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

لوبیا.

خورش سبزی.

بامیه پلو.

اش رشته😁😁😁😁😁😁😁😁🦋🦋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
لوبیا. خورش سبزی. بامیه پلو. اش رشته😁😁😁😁😁😁😁😁🦋🦋

چقدر بانمک

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر چی داشته باشیم، چرخکرده، مرغ، سوسیس و کالباس، قارچ، فلفل دلمه، پیاز حلقه‌ای، گوجه... پنیرم که جز لاینفکشه دیگه.  

فر هم ۱۸۰ درجه

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2738
چقدر بانمک

😁😁😁😁حالا دور از شوخی.

فلفل دلمه.گوشت پرخ کرده تف داده شده.

قارچ.

سوسیس.

کالباس.

اخرش روز ۵ تا دونه ریز گوجه.

وقتی اماده شد پخته شد اویشن بریز بعد سس قرمزم بریز عالی میشه💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2706