2733
2734
نپرس😐 سه کیلو😟 همش نگران این بودم که الان که دو ونیمه چطوری به دنیاش میارم کارم گریه بود دیگه هی ...

عزیزم ما مامانا همیشه استرس داریم 😂😂خدا حفظش کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
چه خوب . امیدوار شدم 

اره عزیز طبیعیه وزن گیری بچه تازه ماه اخر شروع میشه پسرمو۳۶هفته دوباره رفتم۲۵۰۰بود

دخترداییم ۲یا بیشتر بود بچش تو۳۲هفته اما اب دور بچه کم شده بود رشد نکرده بود۲۸۰۰به دنیا اومد ماها فکرمیکردیم۴کیلوبشه بچش

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
نپرس😐 سه کیلو😟 همش نگران این بودم که الان که دو ونیمه چطوری به دنیاش میارم کارم گریه بود دیگه هی ...

باور کن وزنارو سونو اشتباه میگه،پسرمنو هفته ۳۱ گفتن۱۸۰۰بعد هفته ۳۵ شد۳۱۵۰ هفته ۳۷ بودم دکترم گفت وزن بچت باتوجه به هفته ۳۵ زیاده اینجوری پیش بری ۴ کیلو میشه زایمانت سخت میشه برو هرروز دوش وپباده روی کن تا زود زایمان کنی منم اومد انید پیاده روی کردم اول هفته ۳۸ کیسه ابم پاره شد وزن بچه هم ۲۷۹۰ بود😑😑

دعا کن پسر منم اینجوری وزن بگیره

تازه دکتر از رو شکم میگفت این به زور۳۲۰۰بشه حتی رفتم زایشگاه گفت مطمئنی وقتته؟گفتم اره سه روز هم گذشته کیسه ابم پاره شده بود

ولی وزن تولد اونقدرا مهم نیس بچه من که درشت بود تو سه ماهگی کمبود وزن داشت و کم کم از درشتی دراومد اما همون بچه دخترداییم خیلی زودرشد کرد تازه لگنش هم در رفته بود بخاطر همون کم ابی خیلی سختی کشید 

الان دوتاشون مثل هم هست جثه شون دوساله ان

باور کن وزنارو سونو اشتباه میگه،پسرمنو هفته ۳۱ گفتن۱۸۰۰بعد هفته ۳۵ شد۳۱۵۰ هفته ۳۷ بودم دکترم گفت وزن ...

😯😯😯😯عجب .... اینا کلا گیجن پس ... بعد چقدر استرس به ادم وارد میکنن 

2706