2733
2739

اخه چرا تیشه به ریشه خودمون داریم میزنیم. چرا رعایت نمیکنیم.چرا همش تو رفت و امدیم. خواهش میکتم هرکی این تاپیکو میخونه اگه جز این دسته هست به عاقبت کارس فک کنه

خداشاهده مدیون ۸۰ میلیون نفرید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موافقم

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2728

خدایی اگه کسی کار واجب نداره نباید بره😔

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
چون نیاز به پول دارن. ساده اس

برای همه اینطور نیست خیلی ها هم دور از جون شعور ندادت دیدم که میگم

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ
چون نیاز به پول دارن. ساده اس

همه نیاز به پول ندارن.اصلا بحثمون با این افراد نیست چون مجبورن برن بیرون

اونایی که با شکوفه های بهار عکس میزارن اینستاگرام دیگه فکر نکنم به پول نیاز داشته باشن

ینفر امروز زنگ زد بهم‌گفت بریم نراسم عزاداری فلانی گفتم نمیام گفت پس بچم میارم پیشت بمونه 

حالا من جون سیستم ایمنیم صعیفه و حساسیت دارویی دارم دکترم قرنطینه کااامل پیشنهاد کرده واسم گفت در حد اتاقت حتی ولی الان دارم یه بچه ک پدرش راننده تاکسیه رو‌نگه میدارم 

انسان و شعورم آرزوست

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام...
2706