2733
2734
عنوان

کسی هست با نقاشی کشیدن درامد کسب کنه

14563 بازدید | 35 پست

من خیلی احتیاج دارم ذهنم مشغول باشه وبه چیزی فکر نکنم یکم نقاشی  بلدم  کلی میدونم میتونم واستعداد هم دارم میخام اگه بش یه درامدی از فروش نقاشی داشته باشم هر چند کم ولی اینطوری مشغول بشم. من مریض بودم قبلا میخام روحیه بگیرم

چه تکنیکی بلدی

سرویس اشپز خانه گلمنگلی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اماده سفارش گیریه❤❤❤❤با کلی پارچه ی متنوع و خوشگل و کلی مدل جدید🎈🎈🎈بعلت شروع پیج بین ۲۰۰نفر اولی ک فالومون کنن تو اینستا قرعه کشی میشه و به ۵ نفر جایزه های گلمنگلی میدم _golmangoli_kitchen_@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عالیه گلم 

فقط باید حرف ای بشی

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩
2738

طراحی چهره حتی با سیاه قلم هنوز هم مشتری داره،الان توی اینستاگرام خیلی ها هستن که اینکارو انجام میدن و قیمت ها هم بالای 150تومن هست(البته اینم بگم خیلی هاشون طراحی نمیکنن و مشتری رو گول میزنن)

مطالب روانشناسی در پیج من در اینستاگرام، bemazis@
من بیشتر طراحی با سیاه قلم کردم ولی بامداد رنگی و گواشم به صورت غیر حرفه ای کار کردم

سیاه قلم و مداد رنگی عالین عزیزم اول چنتا تابلو بکش قاب کن الزاما هم نباید بزرگ باشن بعد پیج بزن و تبلیغات کن 

سرویس اشپز خانه گلمنگلی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت اماده سفارش گیریه❤❤❤❤با کلی پارچه ی متنوع و خوشگل و کلی مدل جدید🎈🎈🎈بعلت شروع پیج بین ۲۰۰نفر اولی ک فالومون کنن تو اینستا قرعه کشی میشه و به ۵ نفر جایزه های گلمنگلی میدم _golmangoli_kitchen_@

من تا پارسال کارمیکردم ماهی ۲_۲/۵درمیاد سیاه قلم

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

همکارام بیشتر درمیارن

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
2706