2737
2734

خانم ها دکتر من سزارین قبول میکنه گفت قبلش فقط برو پیش روان شناس نامه فوبیا بگیر حالا سوال من اینه دفترچه تامین اجتماعی یا بیمه سلامت تاثیر داره توی هزینه ها؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دفترچه تو خصوصی یکم از مبلغ کم میشه.تو دولتی و تامین اجتماعی هم نامه از دکترهای خودشون نباشه قبول نمیکنن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2731
2738
دفترچه تو خصوصی یکم از مبلغ کم میشه.تو دولتی و تامین اجتماعی هم نامه از دکترهای خودشون نباشه قبول نم ...

دکتر من توی دولتی هم کار میکنه فقط میخوام خودش عمل کنه نمیخوام برم زیر دست رزیدنت ها

دکتر من توی دولتی هم کار میکنه فقط میخوام خودش عمل کنه نمیخوام برم زیر دست رزیدنت ها

با نامه فوبیا فقط میتونی بری خصوصی.بیمه ات اگه قرارداد داشته باشه(تامین اجتماعی) یه مبلغی کم میشه یا میتونی فاکتور ببری یه مبلغی بعدا از بیمه بگیری.بیمه تکمیلی ها هم حدودا ۴  ۵ تومن میدن

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2706