2737
2734

بی خودو بی جهت فکر میکنم. فکر بی پولی فکر مریصی اگر یه مهمونی برم شبش خواب ندارم. به صحبتایی که تو اون مهمونی شده فکر میکنم. شب موقع خواب تمام افکار بهم هجوم میاره و بی خواب میشم. یهو میشه تا 6صبح بیدارم. اگرم بخوابم خوابم فوق العاده بی کیفیته همراه باکابوس. استرس و اظطرابم خیلی دارم. یه قرص بگید بخورم به هیچی فکر نکنم و راحت بخوابم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ملاتونین بگیر از داروخونه یک ساعت قبل از خواب بخور . قرص تنظیم خواب و روی هورمون خواب موثر .بدون نسخه هم میدن و ضرر نداره

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2738

ملاتونین خوبه ولی باید اصل قضیه حل بشه که به دست خودته 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
شما مصرف کردی؟ خوابو راحت میکنه؟ 

من به پسرم میدم اوتیسمه برای خوابش میخوره خوبه ولی کلا خواب پسرم کمه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

منم مث تو بودم دقیقا .قرص اعصاب گرفتم و شدیدا معتادش شدم .بعد مجبورا ولش کردم .طرز زندگیتو عوض کن .سبک زندگیتو راحتترش کن .شبا حتما دمنوش بابونه بنوش .از همین امشب شروع کن ...مگه دنیا چیه آخرش خواهر که اعصابتو به گند میکشی .من سالها بعد فهمیدم هیچی جای ارامش قلبیمو نمیگیره 

منم همینم 

همش فکرم درگیره 

همش توی ذهنم آشفته بازاره 

شبا بیشتر میشه 

کلا آدم منفی نگری شدم خسته ام 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
شما مصرف کردی؟ خوابو راحت میکنه؟ 

بله عزیزم . من مصرف می کنم . خیلی راحت می خوابم . میخام خوابم تنظیم بشه بعد قطع میکنم . ورقی شش هفت تومن هم هست . 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ملاتونین خوبه ولی باید اصل قضیه حل بشه که به دست خودته 

چه کنم؟ با خودم میجنگم به چیزای الکی فکر نکنم. ولی هجوم میاره بهم. کنترلش دستم نیست باور کن. دیگه داره اشکمو در میاره 

همیشه استرسی بودم وسواس فکری هم داشتم ولی قبل ازدواج خوابم خیلی خوب بود. بعد ازدواج که فکرم بیشتر درگیر زندگی شده و مسیولیت رو دوشمه بدترو بدترم شده. با یه مهمونی ساده که هیچ اتفاق خاصی توش نمیوفته شب بی خواب میشم.

ولی در مورد خواب اینجوری نیستم چون بچه کوچیک دارم خسته میشم می‌خوابم

اما وقتی بیدارم احساس خوبی ندارم از هیچی

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706