2726

در سن ( اختلاف سن حداکثر 5 تا 7 سال )

در زیبایی

عیب ها را 10 تا 20 درصد بیشتر در نظر بگیرید.

"خوش بخت کسی است که مردم او را بدتر از آن چه هست بدانند. بدبخت کسی است که مردم اورا بهتر از آن که هست بدانند.

"دنبال ازدواج نا برابر نروید که دورانش به سر آمده است.

به دنبال شباهت ها و تناسب ها یا همگن بودن ها بروید.

در اصول کلی و اساسی باید شبیه و مانند باشیددر گذشته ازدواج را اقتران میگفتند.

یعنی قرین و قرینهنزدیک شبیه و مانند.

یک دفعه کار عجیب و غریب نکنیدیک مرتبه نروید یک کسی را درست عکس خودتون انتخاب کنید و فکر کنید که حالا ترکیب ما درست شد.

ادامه....

3-برای هم جذاب باشید زیبایی عادی میشه ولی زشتی هرگز عادی نمیشه

زشتی از نظر شماست اگر یک کسی را از نظر فیزیکی بهش جذب نیستید، کشش ندارید زور بیخودی نزنید دعا نخوانید مواد استفاده نکنید. که انشالله بعدا میشه.

نه، اوضاع در این موارد معمولا بدتر میشه که بهتر نمیشهبنابراین مطمئن باشید که در ظاهر این آدم را می پذیرید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

4-شباهت خانواده ها

درست است که شما دونفر ازدواج می کنید، اما هم ریشه در خانواده دارید هم بسیاریتون ساقه و شاخه و برگ در خانواده دارید.

نگاه کنید که ترکیب خانواده ها به هم بخورد.

برخی از خانواده ها به هم نمی خورند با وجودی که میتوانند ایرانی باشند، و با وجودی که می توانند در بسیاری از زمینه ها مانند هم باشند.

مهم این است که این دو خانواده در یک اصولی شباهت هایی با هم دارند

فقط اختلاف سنی ماخخخخخ😂😂😂😂😂

چندساله؟؟

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!

5-پایگاه اجتماعی شبیه بهم داشته باشید

ایه و طبقه اجتماعی یا  Social Status، آن پایگاه اجتماعی است که معمولا به ثروت شما، مقام شما و به درآمد شما و ترکیب آنها مرتبط است.

این مساله مهم است.

مطالعات در آامریکا نشان می دهد که یکی از چهار عامل ازدواج و طلاق مساله لایه و طبقه اجتماعی است که قرار است در آن دونفر شبیه و مانند باشند. 

6-جهان بینی ها شبیه بهم باشند

برخی از اوقات شما با یک کسی بیرون می روید.

شما آدم مهربونی هستید مردم را خوب می دونیدآدم صاف و صادقی هستید.

او یک آدمی است که معتقد است دنیا یک دزد بازار استیک فریب و دروغ بزرگ استشما کارتان تمام است.

اصلا دنبال این بحث ها نروید که حالا کی میخواد راجع به مسایل فلسفی بحث کنه.  نه. مسائل فلسفی آخر کار شما را از پا در می آورد.

نگاهی که به دنیا می کنید شبیه و مانند باشد.

مردم را، طبیعت را، ارتباط با آن را، حیوان را، گیاه را، غذا را، به نوعی در دیدگاه فلسفی خودش، در نگاه خودش و جهان بینی خودش در آن، بینش خودش، مانند شما باشد.

این تفاوتها بعدا میتواند کار دستتان دهد و احساس بدی را برایتان به وجود بیاورد که با دشمن و مخالفتان .

مخصوصا بسیاری از ما که زمینه های ایدئولوزیک داریم و قصد من از ایدئولوژیک، یک مجموعه از باورهایی است که معمولا از یک سیستمی می آید که در آن پر از تضاد و تناقض و راست و دروغ با هم است.

ولی ما همه را می بلعیم برای اینکه چاره ای جز این نداریم و فرصت انتخاب و تقسیم را نداریم بعدا آنجا گرفتارتان می کند

هشت ماه از من کوچکتره😊😊😊😊😊

اشکالش کجاس خب...سن عقلی همیشه برابر سن شناسنانه ای نیست گل😌🌈

تیکر بارداری نیست🙂دارم عروس میشم😎😅صلوات بفرست زودتر برگزارشه😍♥️                                                                   برای رسیدن به رویاهام برام صلوات میفرستی؟🙃❤                                  🌸الهم عجل لولیک الفرج🌸                               عشق یه آیینه است تو هرچی فکر کنی تو دل منم هست..!🍃     خدا خودش میدونه چیکار کنه🌈🌱برا همینه که از وقتی متولد شدم عشقت ریشه کرده تو وجودم جانان😻                               تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد                                                                       زندگی دردقشنگیست ک جریان دارد..!

7- وحدت در هدف و مسیر

شما باید مطمئن باشید که با او می خواهید به یک جا بروید و نه تنها وحدت در هدف ها است، بلکه وحدت در راه است. 

یعنی شما هر دو می خواهید به ساندیگو بروید و هر دو احتمالا می خواهید از طریق هواپیما بروید.

اگر قرار باشد حتی هدفتان مشترک باشد، اما راهتان جدا باشد، سخت می توانید گیر و گرفتار باشید. 

2706