2703
2553
عنوان

عدس پلو با تن ماهی🧐🤔🧐

1330 بازدید | 17 پست

سلام.میگما شما تا حالا عدس پلو با تن ماهی خوردین؟من نه دیده بودم نه شنیده بودم .الان تو اینستا دیدم!!!خوشمزه میشه؟در کنار تن ماهی باید کشمش اینا هم سرخ کرد؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

آره خوردم

خودم با مرغم میپزم و بادمجون سرخ کرده عالی میشههه😋

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اره چرا که نه 

شیرینش نکن 

بد نمیشه ب نظرم

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2714

نه نخوردم

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
آره خوردم خودم با مرغم میپزم و بادمجون سرخ کرده عالی میشههه😋

منم مرغ یا چرخ کرده میزارم با عدس پلو ولی تن ماهی تا حالا ندیده بودم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
من تن ماهي را فقط با نون براش دوست دارم يا برنج سفيد و شفته با يه گوجه 

ما هم تن ماهی رو با کته یا سبزی پلو کته میخوریم  

2706