2726
عنوان

مادرشوهرم بهم گفت نازا

| مشاهده متن کامل بحث + 2921 بازدید | 93 پست
دیگه رفت و آمد نکن... زنگ بزن خیلی محترمانه بگو این چه حرفی بود بهت گفتن؟ برای خودت ارزش قائل باش

عزیزم اینکه خونه رو تو سر مادر شوهرش خراب کنه کار صحیحیه یا فعلا هیچی نگه بستگی به شرایطش داره. میگه جنگ جهانی میشه و ظاهرا شوهرش هواشو نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم اینکه خونه رو تو سر مادر شوهرش خراب کنه کار صحیحیه یا فعلا هیچی نگه بستگی به شرایطش داره. میگه ...

من نگفتم خونه رو خراب کنه😄

باید دیگران بفهمند حرفشون درست نبوده....

یاد بگیرن قشنگ حرف بزنن،

فکر کنم گفت ۸ماهه عروسی کرده،

باید بقیه یاد بگیرن احترام بزارن

خوب پس زیرپوستی عمل کردی. من خودم اهل زیرپوستی عمل کردن نیستم 😅

نه چیزی نگفتم به شوهرم من خودش زنگ زد گفت به خودشم گفتم اگه میبینی مشکل داری بیاتا با بابات ببریمش دکتر بعدش بهش گفتم وگرنه اصلا نمیگفتم 

اره جرئت ندارم هیچی بهش بگم چون جنگ جهانی بپامیشه 

اصلا لازم نیست چیزی بگی که اطرافیان رو به موضوع حساس کنی. اگر هم نیاز بود همسرت با ادب و آرامش موضوع رو بهشون خیلی جدی گوشزد کنه که زندگی خودتونه و خودتون درباره ش تصمیم می گیرید. اما خودتون اصلا جار و جنجال را نندازید که بقیه هم به خودشون اجازه اظهار نظر و دخالت بدن. هرچی کمتر توجه کنی و اهمیت بدی به حرف نامربوط طرف مقابل مجبور میشه کوتاه بیاد. سخت نگیرید زندگی رو به خودتون.

يكي هم به من در مورد بارداريم حرفي زد گفتم اين موضوع خيليً خصوصيه ديگه در موردش حرف نزن

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
اره . منم تازه خوندم😅اون بالا گفته بود جنگ جهانی میشه فکر کردم جرات شوهرشو نداشته😅

نه مثلا میره زنگ میزنه ب بابام ب خاله هام به پدربزرگم اینا ابرومومیبرع یامیاددم درخونمون دادوبیداد 

2706