2733
2739

همه لباساش کوچیک شدن و زمستونه هستن توشون گرمه هوا هم گرمه

همه لباساش کهنه اصلا یه وضعی مجبورم برم از اردیبهشت بیرون

دارومم تموم شده نوبت دکترم دارم

نتونستن مردمو بنشونن تو خونه رفتن مسافرت الان دیگه صبر ما تموم شده بعد از دوماه😏😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

با  رعایت بهداشت برو عزیزم کاراتو انجام بده بعدش لباساتو بشور حموم کن اصلا دست به صورتت هم نزن وقتی بیرونی 

خریداتم قبل مصرف بشور حتما

معلوم نیست این تاکی ادامه داشته باشه 

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2738

من بابام کلافم کرده روزی ده بار زنگ میزنه میگه کی تموم میشه دلم برات تنگ شده ،هر دفعم زنگ میزنه توصیه های بهداشتی و ده بار برا من و شوهرم مرور می کنه،ای لعنت بهت کرونا دهنم سرویس شد بخدا😥😥

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤

منم كم كم ميخوام با رعايت برم بيرون چون ما هر چي هم تو خونه بمونيم فايده نداره وقتي همه جا باز شده و هيچ محدوديتي نيست و همه بيرون ميرن با نرفتنه من چيزي درست نميشه از اول اسفند تو خونم ظاهرا سياست ايران اينه همه بگيرن تا تموم شه چون برنامه ديگه اي ندارن

منم كم كم ميخوام با رعايت برم بيرون چون ما هر چي هم تو خونه بمونيم فايده نداره وقتي همه جا باز شده و ...

دقیقا‌‌‌یکسالم ک امثال ماها بمونن تو خونه تا بیرون رفتو امد هست وضع همینع.‌‌.این تو خونه موندن فقط مبتلا شدنو به تعویق میندازه اما تهش چی؟

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
دقیقا‌‌‌یکسالم ک امثال ماها بمونن تو خونه تا بیرون رفتو امد هست وضع همینع.‌‌.این تو خونه موندن فقط م ...

آره تازه باعث افسردگي و استرس بيشتر هم ميشه پسر من كلا وابسته بود به من الان طوري شده كه از تو بغلم بيرون نمياد شوهرم دلش برام ميسوزه قبلا ميفرستادمش خونه عمش يا باباش بيرون ميرفت

آره تازه باعث افسردگي و استرس بيشتر هم ميشه پسر من كلا وابسته بود به من الان طوري شده كه از تو بغلم ...

چی بگم والا از اول اسفند تو خونه ایم‌..شایدم اواخر بهمن...اما چه فایده

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
2706