2726

واااای اه چقد چندش 

والا دوست بابام یه شوله داره توش خرما بسته میکنن خداشاهده از اشپزخونه ما تمیزتزه 

اصلن بدون شال و دستکش نمیزاره کارگر بره داخل میگه شاید از موهاش بریزه تو خرما 

رو میز سبد خالی میکنه کارگراهم رو صندلی میشینن

اقققق اینا چ کثیفن

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از این بسته بندی صادراتیا میگیرم همیشه اونم مارکای خوب.اینجوری نه تنها خاصیت نداره که خود سرطانه

همون بسته بندی های صادراتی هم اعتمادی بهشون نیست 

یکی از آشناهای ما تو یکی از همین کارگاه ها کار میکنه 

خودش حاضر نیست استفاده کن 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728
گوجه رو چی میگی با چکمه لگد میکنن  در مرحله اول

گوجه با برگ و اشغال و کپک زده حشره مرده همه چی حتی قورباغه یکی گفت گوجه ها بو کرده تو کامیون در کارخانه  گفت اینقدر بوی گندی از کامیون می امد دیگه از اون رو رب نخریدم

📌متولد ۷۷ نیستم 
عوووووووق😤😤😤

من همه جووووور خرمارو قبل استفاده میشورم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
آخه این کارتنی ها که بعضی هاشون خیلی شکیل و قشنگن. من فکر میکردم با دستگاه و بدون دخالت دسته😓😓

من شوهرم یه روز برا کار رفته تو این کارگاههای خرما از فرداش لب به خرما نزد اصلا ،برا کارم گفت بکشی نمیرم الانم هرچی میگم بگو چه خبر بود اونجا میگه بگم حالت بد میشه 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
همون بسته بندی های صادراتی هم اعتمادی بهشون نیست  یکی از آشناهای ما تو یکی از همین کارگاه ها ک ...

دو سه تا کارخونه هستن که اطلاع دارم تمیزن.اتفاقا دوستمون گفت کاله کثیفه که خیلی تعجب کردم چون همسر دختر عموم اونجا کار میکنه همه دستگاها مکانیزست اصلا بدون دخالت دست کارگر کار انجام میشه ققط هر سر دستگاه یکی دو نفر وایمیستن که دستگاه یهویی خراب نشه.حتی عکسای سالن تولید سوسیس کالباسشو دیدم که بینهایت تمیز بود

من شوهرم یه روز برا کار رفته تو این کارگاههای خرما از فرداش لب به خرما نزد اصلا ،برا کارم گفت بکشی ن ...

بابای منم خیلی سال‌قبل‌میگف اگه‌بدونید چجوری‌بسته بندی میشن .تازه از یسریاش و قدیمی تراش میگف ک طرف شیرمیداده وبسته بندی میکرده اون وسطا چ کارا‌میکردن ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

بچه ها میشگا نخورید خانمی تعریف کرد گفت یکی تو قنادی بوده گفته شیرینی های کپک زده و اشغال ته سینی چرخ می کنن با کاکائو میکس می کنن قشنگ صاف میشه می ریزن لابه لای نان میکادو 

📌متولد ۷۷ نیستم 

اونوقت بعضیا خرما رو نشسته میخورن!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706