2733
2734

قبلا این تاپیکو زدم ترکوندینش دستتونم درد نکنه😏

من از اونموقع تا الان که این ملعونه خاک برسر این عکسا رو فرستاد باهاش سر سنگینم ولی دیگه خسته شدم یعنی چی عکس یه دختره رو با این لباسا میفرسته میگه این شکلی شو؟

اونایی که زبونشون درازه و جوابای دندون شکن میدن اولا بیان بگن چجور بحثو بکشونم به این عکسا بعد چندهفته و اینکه چی بگم بهش که دیگه بترسه و از این حرفا نزنههه مرتیکه پشمالو

(تو مرحله ای هستیم که نه میشه گفت نامزد نه میشه گفت دوسپسر خودم نمیدونم اسم این مرحله چیه🤦🏻‍♀️)

ممنون میشم تاپیکمو نترکونید تا بتونم نظرات تاپیک خودمو کامل بخونم😑به هرحال ادم از یه چیزی خوشش نمیاد ردش میکنه شما هم خوشت نمیاد رد کن برو یه تاپیک دیگه😏

الان که داری امضامو میخونی دوتا صلوات هم بفرس واسم لطفااااا!!!!!!!!!!😹🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وووویییی این که چاقه کههههه 🤐🤐🤐

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
2738

این ک هیکل نداره!!!! ی خپل بی ریخته :| شکمشو نگا😅😂

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
اونایی که عکسمو دیدن ؟؟بچها خدایی این از من بهتره اگه اره بگید برم خودمو بکشمم😐😐😐😐😐😐😐😐

من ندیدم بذار 

دعا کنید کار پیدا کنم با حقوق خوب و عشقم مغازه بزنه 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼😢😢😢😢

واقعا چاقه که. 

چرا باید این هیکلی بشی؟؟ 

اصلا زیبا نیست اندامش

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
اونایی که عکسمو دیدن ؟؟بچها خدایی این از من بهتره اگه اره بگید برم خودمو بکشمم😐😐😐😐😐😐😐😐

من تایپیک قبلیت بودم ولی عکستو ندیدم

این چیزی نداره واقعا

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍
2706