2733
2734
عنوان

همونم که خواهرشوهرم بهم فحش بد داده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2653 بازدید | 114 پست

رفتارات خیلی عجیبه

اصلا مساله مهمی نیست که این همه قشقرش الکی به پا کردی گفتی طلاق میگیدم خودکشی کردی به بابات زنگ زدی

این همه هوچی گری واسه چیزی که بهت مربوط نمیشد؟؟ نه عکس مال تو بود ته پروفایل نه گوشی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه شوهرش اجازه نداده همسرش عکسشو بزاره تلگرام چرا ب خاهرش اجازه داده

تو در جریان تاپیکام هستی عزیزم،الان به نظرت چیکار کنم؟شوهرم خودش قبول داره که خواهرش مریضه گوشیشم خاموش کرده

2728
فلوکستین و سرترالین بخور ... دنیا زیبا میبینی

من سرترالین میخورم ولی دنیا زیبا نمیبینم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2738

عزیزم چرا بیخود و بی جهت به خواهرشوهرت گیر دادی خب عکس برادرشه دلش میخواد بزاره اول تو اتیش دعوا رو روشن کردی البته حرف خواهرشوهرتم مناسب نبود

ولی الان خودکشی تو این وسط یعنی چی چه معنایی داره دیگه خز شده بابا نکنید این کارارو😤

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!

ولی جدا از اینکه اونا بد کردن

شماهم مشکل روانی داری ک خودکشی کردی

وگرنه خواهرشوهرای منم روانین فهش دادن کتک زدن کتک خوردن از شوهرم تابستون من از فرداش با شوهرم امش رفتیم تفریح و گشت و گذار ک بهش فک نکنیم 

اخه کارم دلیل داره عکس عروسی مارو برداشته بود منو نصف کرده بود خودشو چسبونده بود به داداش  بعد ...

حساسیت بیجاییه

عکس شوهر من اصلا صفحه اول گوگل باشه چه ضرری به من میرسونه؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

نصيحت خواهرانه لطفا جبهه نگير 

همونظور كه الان اون اقا همسر شماست قبل اَز اين خواهر اون خانم بوده شما مادر همسرت نيستي كه بگي عكس و بردار چون عكس شما نبوده 

شوهرت اگه بدش ميومد خودش ميگفت 

أُولين اشتباهتون اين بود و اينكه تحريك كردي شوهرتو سر يه عكس 

دومين اشتباه ماله شوهرت بود كه دعوا دو نفره رو جار زد پيش خواهر شوهرت اونم دو بار 

و صد درصد خواهرشوهر حرف بدي زده و اَز اون بدتر سكوت همسرت 

ولي اين خودكشي داشت واقعا ؟؟؟؟ 

زمان همه چيو درست ميكنه 

ببين چي پيش مياد ولي ديگه كش نده و جلو همسرت هي بد نگو اَز خانوادش 

تو موقعيتاي حساس قبلش چند ثانيه به موضوع فكر كن ببين ارزش اعصاب خوردي داره يا نَه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
عزیزم خیلی لوس و بچگانه برخورد کردی باید همون موقع جوابشو میدادی و اصن شوهرتو قاطی نمیکردی

شوهرم باید جوابشو میداد من جوابشو دادم که جنگ جهانی راه افتاد ولی شوهرم میتونست یه جور دیگه با ملایمت بهش بگه این کارو نکن

البته شوهرم یه بار بهش گفت عکس منو بردار خونمون دعوا شده بعد دیدم منو بلاک کرده ولی عکسو گذاشته باز که منو حرص بده

2706